BudgetState Ziekenhuizen / Behandelingen / Interne geneeskunde
Interne geneeskunde
Diabetes
Voor deze behandeling geeft het ziekenhuis geen wachttijd op.
Kwaliteitscijfers verslagjaar 2025: 6 indicatoren, zoals de ziekenhuizen ze aanleverden.
Sorteert op afstand; uw keuze blijft in uw browser.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keergeen opgave
| Ziekenhuis | Afstand | Aantal patiënten met diabetes bij de kinderartsaantal per jaar | Aantal patiënten met diabetes bij de internistaantal per jaar | Kinderarts: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | Internist: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | Kinderarts: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | Internist: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nederlandmediaan van de ziekenhuizen | 99 | 1.350 | 47,8% | 42,3% | 5,9% | 5,3% | |
| Admiraal De Ruyter ZiekenhuisGoes | 110 | 1.268 | 68,2% | 63,2% | 2,7% | 3,9% | |
| Albert Schweitzer ziekenhuisDordrecht | 184 | 2.201 | 56,0% | 44,4% | 8,7% | 5,6% | |
| Alrijne ZiekenhuisLeiderdorp | 170 | 997 | 54,7% | 41,6% | 5,9% | 4,0% | |
| AmphiaBreda | 190 | 1.917 | 45,3% | 43,9% | 6,3% | 5,8% | |
| Amsterdam UMCAmsterdam | — | 948 | — | 38,1% | — | 8,1% | |
| Anna ZiekenhuisGeldrop | 52 | 1.152 | 46,1% | 46,3% | 5,8% | 5,0% | |
| Antonius SneekSneek | 68 | 683 | 50,0% | 35,3% | 8,8% | 6,6% | |
| Beatrixziekenhuis (Rivas)Gorinchem | 71 | 968 | 43,7% | 45,9% | 4,2% | 4,0% | |
| BernhovenUden | 89 | 1.330 | 49,4% | 52,2% | 5,6% | 5,0% | |
| BovenIJAmsterdam | — | 682 | — | 47,2% | — | 4,1% | |
| Bravis ziekenhuisRoosendaal | 131 | 1.811 | 41,2% | 40,4% | 8,4% | 7,2% | |
| Canisius-Wilhelmina ZiekenhuisNijmegen | 291 | 1.411 | 52,9% | 34,7% | 5,5% | 7,2% | |
| Catharina ZiekenhuisEindhoven | 81 | 1.546 | 48,1% | 40,5% | 14,8% | 4,7% | |
| Deventer ZiekenhuisDeventer | 94 | 932 | 38,7% | 44,1% | 3,2% | 5,6% | |
| DiakonessenhuisUtrecht | — | 990 | — | 52,4% | — | 5,2% | |
| Dijklander ZiekenhuisHoorn | 153 | 2.110 | 49,7% | 42,3% | 5,2% | 6,0% | |
| Elisabeth-TweeSteden ZiekenhuisTilburg | 189 | 2.159 | 39,7% | 39,4% | 7,4% | 5,1% | |
| Elkerliek ziekenhuisHelmond | 60 | 826 | 33,3% | 38,4% | 6,7% | 4,0% | |
| Erasmus MCRotterdam | — | 1.400 | — | 40,0% | — | 15,0% | |
| FlevoziekenhuisAlmere | — | 546 | — | 23,3% | — | 2,8% | |
| Franciscus Gasthuis & VlietlandRotterdam | — | 3.430 | — | 36,6% | — | 9,4% | |
| Frisius MCLeeuwarden | 180 | 2.402 | 36,1% | 41,0% | 6,1% | 6,2% | |
| Gelre ziekenhuizenApeldoorn | — | 1.693 | — | 38,3% | — | 4,4% | |
| Groene Hart ZiekenhuisGouda | 69 | 1.622 | 47,8% | 45,4% | 8,7% | 4,0% | |
| Haaglanden Medisch CentrumDen Haag | — | 2.478 | — | 37,4% | — | 10,3% | |
| HagaZiekenhuisDen Haag | 370 | 2.351 | 42,2% | 38,1% | 8,4% | 7,3% | |
| IJsselland ZiekenhuisCapelle aan den IJssel | — | 1.270 | — | 36,7% | — | 7,6% | |
| Ikazia ZiekenhuisRotterdam | — | 1.404 | — | 42,0% | — | 7,8% | |
| IsalaZwolle | 339 | 3.163 | 59,9% | 45,1% | 2,1% | 3,7% | |
| Jeroen Bosch Ziekenhuis's-Hertogenbosch | 166 | 2.424 | 54,8% | 36,7% | 7,8% | 7,0% | |
| LUMCLeiden | — | 1.663 | — | 43,7% | — | 3,4% | |
| Laurentius ZiekenhuisRoermond | 66 | 904 | 48,5% | 41,4% | 1,5% | 6,1% | |
| Maastricht UMC+Maastricht | — | 1.394 | — | — | — | — | |
| Maasziekenhuis PanteinBeugen | 42 | 914 | 45,2% | 52,7% | 11,9% | 3,7% | |
| Martini ZiekenhuisGroningen | — | 1.350 | — | 45,3% | — | 4,4% | |
| Meander Medisch CentrumAmersfoort | 405 | 2.062 | 61,0% | 47,2% | 3,2% | 3,6% | |
| Medisch Spectrum TwenteEnschede | 101 | 1.773 | 44,5% | 38,0% | 13,9% | 5,9% | |
| Máxima MCVeldhoven | — | 1.644 | — | 41,1% | — | 5,7% | |
| Nij SmellingheDrachten | 69 | 1.085 | 43,5% | 47,4% | 1,4% | 4,2% | |
| Noordwest ZiekenhuisgroepAlkmaar | 129 | 2.193 | 42,6% | 38,0% | 13,2% | 5,5% | |
| OLVGAmsterdam | 440 | 2.580 | 48,4% | 42,3% | 7,7% | 5,4% | |
| Ommelander Ziekenhuis GroningenScheemda | 48 | 881 | 31,2% | 33,1% | 18,8% | 12,4% | |
| RadboudumcNijmegen | — | — | — | 42,4% | — | 5,3% | |
| Reinier de GraafDelft | 104 | 776 | 70,2% | 34,3% | 0,0% | 7,5% | |
| RijnstateArnhem | — | 1.105 | — | 43,6% | 0,0% | 5,9% | |
| Rode Kruis ZiekenhuisBeverwijk | 44 | 564 | 47,7% | 43,1% | 0,0% | 4,6% | |
| SJG WeertWeert | — | 537 | — | 41,2% | — | 4,8% | |
| Saxenburgh Medisch CentrumHardenberg | 30 | 870 | 40,0% | 35,5% | 6,7% | 7,0% | |
| Slingeland ZiekenhuisDoetinchem | 69 | 1.141 | 65,2% | 44,2% | 2,9% | 3,8% | |
| Spaarne GasthuisHaarlem | 186 | 3.085 | 48,9% | 46,4% | 8,1% | 4,5% | |
| Spijkenisse Medisch CentrumSpijkenisse | — | 759 | — | 37,5% | — | 5,9% | |
| St JansdalHarderwijk | — | 1.398 | — | 45,9% | — | 4,9% | |
| St. Antonius ZiekenhuisNieuwegein | 446 | 2.329 | 48,4% | 42,3% | 5,8% | 5,9% | |
| Streekziekenhuis Koningin BeatrixWinterswijk | 40 | 803 | 35,0% | 36,2% | 0,0% | 3,6% | |
| Tergooi MCHilversum | — | 1.499 | — | 42,4% | — | 5,1% | |
| TreantEmmen | 93 | 2.221 | 41,9% | 43,6% | 11,8% | 5,8% | |
| UMC UtrechtUtrecht | — | 1.442 | — | 62,2% | — | 4,1% | |
| UMCGGroningen | — | 1.317 | — | 53,6% | — | 3,8% | |
| Van Weel-Bethesda ZiekenhuisDirksland | 55 | 725 | 41,8% | 39,7% | 5,5% | 5,1% | |
| VieCuriVenlo | 57 | 2.277 | 56,1% | 48,0% | 12,3% | 4,0% | |
| Wilhelmina Ziekenhuis AssenAssen | 59 | 972 | 47,5% | 40,7% | 3,4% | 6,3% | |
| Zaans Medisch CentrumZaandam | — | 994 | — | 38,4% | — | 5,4% | |
| Ziekenhuis AmstellandAmstelveen | — | 1.080 | — | 46,9% | — | 4,3% | |
| Ziekenhuis Gelderse ValleiEde | 99 | 1.156 | 48,5% | 47,1% | 3,0% | 4,2% | |
| Ziekenhuis RivierenlandTiel | — | 971 | — | 37,2% | — | 4,5% | |
| Ziekenhuisgroep TwenteAlmelo | 133 | 2.529 | 58,0% | 42,5% | 7,5% | 5,6% | |
| ZorgSaam ZiekenhuisTerneuzen | 8 | 661 | 62,5% | 44,8% | 0,0% | 6,3% | |
| ZuyderlandHeerlen | 183 | 2.693 | 39,3% | 38,5% | 4,4% | 5,5% |
Wachttijd: de kortste over de locaties van het ziekenhuis, laatste opgave tot 27 oktober 2026. Kwaliteit: verslagjaar 2025. Klik op een kolomkop om te sorteren.