BudgetState Ziekenhuizen / Ziekenhuizen
Universitair medisch centrum · Utrecht
UMC Utrecht
28 van 52 boven de norm
2025, marge 2,2%
sectorgemiddelde 36% (2024)
Utrecht
Locaties
- UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. UtrechtLundlaan, 3584EA Utrecht
- Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. UtrechtHeidelberglaan, 3584CX Utrecht
Wachttijden
Laatste opgave: 27 oktober 2026. Boven de norm eerst.
Boven de norm, elke twee weken
Wachttijden tegen de norm, per soort
Behandelingen
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| BorstreconstructiePlastische chirurgie | 196 dgn | 79 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Operatie meniscus of kniebandenChirurgie / Orthopedie | 93 dgn | 50 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| NeustussenschotcorrectieKNO | 93 dgn | 81 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Operatie incontinentie of verzakking (vrouw)Gynaecologie | 91 dgn | 71 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Endoveneuze spataderbehandelingDermatologie | 74 dgn | 57 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Navelbreukoperatie bij volwassenenChirurgie | 58 dgn | 53 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| HartkatheterisatieCardiologie | 56 dgn | 21 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| StaaroperatieOogheelkunde | 54 dgn | 49 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| LiesbreukoperatieChirurgie | 26 dgn | 49 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Bypassoperatie van het hartCardiothoracale chirurgie | 23 dgn | 29 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Operatie bij goedaardige anale aandoeningenChirurgie / Dermatologie | 22 dgn | 49 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Revalidatie na een beroerteRevalidatiegeneeskunde | 14 dgn | 14 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
Polikliniek: eerste afspraak
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| EndocrinologieInterne geneeskunde | 79 dgn | 48 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Kindergeneeskunde (algemeen)Kindergeneeskunde | 69 dgn | 35 dgn | UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. Utrecht |
| Longgeneeskunde (algemeen)Longgeneeskunde | 64 dgn | 28 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| AllergologieInterne geneeskunde | 56 dgn | 72 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| KNO (algemeen)KNO | 55 dgn | 21 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Urologie (algemeen)Urologie | 55 dgn | 32 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Cardiologie (algemeen)Cardiologie | 53 dgn | 28 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Reumatologie (algemeen)Reumatologie | 52 dgn | 47 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Dermatologie (algemeen)Dermatologie | 49 dgn | 35 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| KinderneurologieKindergeneeskunde | 49 dgn | 37 dgn | UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. Utrecht |
| Plastische chirurgie (algemeen)Plastische chirurgie | 46 dgn | 24 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Orthopedie (algemeen)Orthopedie | 45 dgn | 14 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Gynaecologie (algemeen)Gynaecologie | 45 dgn | 72 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| RevalidatieRevalidatie | 40 dgn | 36 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| VruchtbaarheidsproblemenGynaecologie | 39 dgn | 60 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| NefrologieInterne geneeskunde | 35 dgn | 33 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| PijnbestrijdingAnesthesiologie | 35 dgn | 58 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| KindercardiologieKindergeneeskunde | 32 dgn | 31 dgn | UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. Utrecht |
| KinderorthopedieKindergeneeskunde | 30 dgn | 41 dgn | UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. Utrecht |
| Chirurgie (algemeen)Chirurgie | 29 dgn | 14 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Neurologie (algemeen)Neurologie | 28 dgn | 64 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Neurochirurgie (algemeen)Neurochirurgie | 28 dgn | 42 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Interne geneeskunde bij kinderenKindergeneeskunde | 28 dgn | 30 dgn | UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. Utrecht |
| SportgeneeskundeSportgeneeskunde | 28 dgn | 26 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| VaatchirurgieChirurgie | 27 dgn | 18 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Maag-, darm- en leverziekten (algemeen)Maag-, darm- en leverziekten | 26 dgn | 98 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Klinische geriatrieGeriatrie | 25 dgn | 28 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Interne geneeskunde (algemeen)Interne geneeskunde | 24 dgn | 42 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| KaakchirurgieKaakchirurgie | 22 dgn | 31 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| RugklachtenOrthopedie | 14 dgn | 24 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| KnieklachtenOrthopedie | 14 dgn | 14 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Verdachte plek op de huidDermatologie | 7 dgn | 13 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Oogheelkunde (algemeen)Oogheelkunde | 1 dgn | 59 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
Onderzoek
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| MammografieRadiologie | 13 dgn | 5 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| Botdichtheidsmeting (DEXA)Radiologie | 8 dgn | 18 dgn | UMC Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis, loc. Utrecht |
| EchografieRadiologie | 8 dgn | 13 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
| RöntgenfotoRadiologie | 1 dgn | 1 dgn | Universitair Medisch Centrum Utrecht, loc. Utrecht |
Kwaliteit per behandeling
Verslagjaar 2025, zoals het ziekenhuis het opgaf, naast de mediaan van alle ziekenhuizen.
Amandelen of neusamandel verwijderen
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (keelamandelen)lager is beter | 1,1% | 2,6% |
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (neusamandel)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
Aneurysma van de buikslagader
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties voor een aorta-aneurysma of dissectieaantal per jaar | 104 | 69 |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie gescheurd aneurysmalager is beter | 21,4% | 24,2% |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie intact aneurysmalager is beter | 0,0% | 1,5% |
| Ongecompliceerd herstel na geplande operatie (textbook outcome)hoger is beter | 53,6% | 76,0% |
Beroerte (CVA)
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een beroerteaantal per jaar | 450 | 570 |
| Mediane tijd van binnenkomst tot trombolyse in minutenlager is beter | 31 | 29 |
Blaaskanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal blaasverwijderingen bij blaaskankeraantal per jaar | 71 | 42 |
| Urologen die blaasverwijderingen uitvoerenaantal specialisten | 5 | 3 |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 14,1% | 15,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 2,8% | 0,9% |
Borstimplantaten
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (reconstructie)lager is beter | 7,1% | 2,6% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (reconstructie)lager is beter | 2,6% | 3,3% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
Borstkanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal geopereerde patiënten met borstkankeraantal per jaar | 17 | 216 |
| Oncologisch chirurgen die borstkanker behandelenaantal specialisten | 3 | 4 |
| Plastisch chirurgen die borstkankerpatiënten behandelenaantal specialisten | 4 | 3 |
| Mediane tijd van diagnose tot start behandeling in dagenlager is beter | 15,5 | 32 |
Chronische nierschade en dialyse
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gestart met dialyse via een werkende shunt of PD-katheterhoger is beter | 64,7% | 64,2% |
Darmkanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij dikkedarmkankeraantal per jaar | 46 | 78 |
| Aantal operaties bij endeldarmkankeraantal per jaar | 28 | 30 |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie endeldarmlager is beter | 2,3% | 0,0% |
| Gecompliceerd beloop na operatie dikke darmlager is beter | 19,7% | 11,6% |
| Gecompliceerd beloop na operatie endeldarmlager is beter | 18,2% | 20,2% |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie dikke darmlager is beter | 4,2% | 2,2% |
| Mediane tijd van diagnose tot behandeling in dagen (dikke darm)lager is beter | 49 | 36,8 |
Diabetes
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met diabetes bij de kinderartsaantal per jaar | — | 99 |
| Aantal patiënten met diabetes bij de internistaantal per jaar | 1.442 | 1.350 |
| Kinderarts: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | — | 47,8% |
| Internist: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 62,2% | 42,3% |
| Kinderarts: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | — | 5,9% |
| Internist: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 4,1% | 5,3% |
Dotterbehandeling (PCI)
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Overleden binnen 30 dagen na dotterbehandelinglager is beter | 3,6% | 2,6% |
| Overleden binnen 1 jaar na dotterbehandelinglager is beter | 6,4% | 5,1% |
| Ongeplande nieuwe ingreep aan hetzelfde vat binnen 1 jaarlager is beter | 3,5% | 2,6% |
Etalagebenen (perifeer vaatlijden)
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gecertificeerde vaatchirurgenaantal specialisten | 7 | 4 |
| Interventieradiologen voor vaatbehandelingenaantal specialisten | 8 | 4 |
Galblaasverwijdering (galstenen)
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heropgenomen door een complicatie binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 2,7% | 2,8% |
Gynaecologische kanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal debulkingsoperaties bij eierstokkankeraantal per jaar | 170 | 60 |
| Aantal operaties bij baarmoederslijmvlieskankeraantal per jaar | 163 | 64 |
| Tumor volledig verwijderd bij primaire debulking (eierstok)hoger is beter | 94,1% | 90,8% |
| Gecompliceerd beloop na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | 11,5% | 6,9% |
| Gecompliceerd beloop na kijkoperatie baarmoeder (gecorrigeerd)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | 0,9% | 0,0% |
| Mediane tijd van eerste bezoek tot debulking in dagenlager is beter | 44 | 35,2 |
Halsslagaderoperatie
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal ingrepen aan de halsslagaderaantal per jaar | 70 | 48 |
| Overleden binnen 30 dagen na de ingreeplager is beter | 1,9% | 0,8% |
| Nabloeding binnen 30 dagenlager is beter | 2,6% | 2,5% |
| Neurologische complicatie binnen 30 dagenlager is beter | 5,6% | 2,0% |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 72,1% | 79,8% |
Hernia of kanaalstenose
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 2,5% | 0,4% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 2,5% | 0,3% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Heupprothese
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal heupprothesesaantal per jaar | 78 | 421 |
| Orthopedisch chirurgen die heuprevisies uitvoerenaantal specialisten | 3 | 4 |
| Orthopedisch chirurgen die heupprotheses plaatsenaantal specialisten | 1 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 3,2% | 0,7% |
| Gemiddelde verbetering heupscore (OHS) na 12 maandenhoger is beter | — | 18,6 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | — | 5,8 |
| Revisie binnen 1 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 0,0% | 0,9% |
Hoofd-halskanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagen na tumorverwijderinglager is beter | 3,3% | 4,7% |
Kankerzorg (algemeen)
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij nierkankeraantal per jaar | 36 | 54 |
| Aantal operaties aan de dikke darmaantal per jaar | 116 | 131 |
| Aantal operaties aan de endeldarmaantal per jaar | 50 | 46 |
| Aantal operaties voor uitzaaiingen in de leveraantal per jaar | 108 | 36 |
| Aantal patiënten geopereerd aan schildklierkankeraantal per jaar | 80 | 18 |
| Gynaecoloog-oncologen in fteaantal specialisten | 5 | 2,6 |
Knieprothese
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal totale knieprothesesaantal per jaar | 23 | 310 |
| Aantal halve knieprothesesaantal per jaar | 0 | 79 |
| Orthopedisch chirurgen die knierevisies uitvoerenaantal specialisten | 2 | 3 |
| Orthopedisch chirurgen die knieprotheses plaatsenaantal specialisten | 3 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,0% | 0,4% |
| Gemiddelde verbetering kniescore (OKS) na 12 maandenhoger is beter | — | 15,3 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | — | 4,9 |
| Revisie binnen 3 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 0,0% | 1,3% |
Leveroperatie
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal leverresectiesaantal per jaar | 107 | 50 |
| Ongecompliceerd herstel na leveroperatie (gecorrigeerd)hoger is beter | 82,7% | 84,4% |
Longkanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal longresectiesaantal per jaar | 36 | 64 |
| Aantal longkankerpatiënten met in opzet genezende bestralingaantal per jaar | 306 | 174 |
| Overleden binnen 90 dagen na stereotactische bestralinglager is beter | 0,5% | 0,8% |
| Overleden binnen 30 dagen na de longoperatielager is beter | 0,0% | 0,9% |
| Gecompliceerd beloop na de longoperatielager is beter | 13,6% | 12,6% |
| Overleden binnen 90 dagen na chemoradiatielager is beter | 0,0% | 1,1% |
Melanoom
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal nieuwe patiënten met inoperabel melanoom (stadium III/IV)aantal per jaar | 84 | 67 |
| Nog in leven 1 jaar na diagnose (stadium III/IV)hoger is beter | 69,8% | 62,3% |
| Nog in leven 2 jaar na diagnose (stadium III/IV)hoger is beter | 60,3% | 48,2% |
Operaties bij kinderen
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal lies- en balzakoperaties bij kinderenaantal per jaar | 215 | 43 |
| Aantal operaties voor pylorusstenose (maagportier)aantal per jaar | 21 | 15 |
Slokdarm- en maagkanker
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal slokdarmoperaties bij kankeraantal per jaar | 72 | 48 |
| Aantal maagoperaties bij kankeraantal per jaar | 20 | 22 |
| Gecompliceerd beloop na slokdarmoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 34,1% | 23,5% |
| Gecompliceerd beloop na maagoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 20,7% | 15,3% |
| Overleden binnen 30 dagen na slokdarmoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 1,6% | 1,6% |
| Overleden binnen 30 dagen na maagoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 3,0% | 2,6% |
| Mediane tijd tot de slokdarmoperatie in dagenlager is beter | 46 | 34 |
Spoedeisende hulp
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal opgevangen patiënten met ernstig meervoudig letselaantal per jaar | 404 | 33 |
Staaroperatie
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Beter zien na de operatie (minstens 1 regel visuswinst)hoger is beter | 91,4% | 94,5% |
| Na 4-6 weken binnen 0,5 dioptrie van de beoogde sterktehoger is beter | 62,4% | 77,7% |
Wervelfusie
| Indicator | UMC Utrecht | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,0% | 3,1% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 4,8% | 0,7% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,0% | 2,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Jaarrekening
Cijfers van Universitair Medisch Centrum Utrecht, uit de openbare jaarverantwoording.
| Jaar | Opbrengsten | Lasten | Resultaat | Marge | Eigen vermogen | Solvabiliteit | Liquide middelen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aangeleverd 29 mei 2026 | € 1,8 mld | € 1,7 mld | € 38 mln | 2,2% | € 570 mln | 44,7% | € 281 mln |
| 2024aangeleverd 30 mei 2025 | € 1,7 mld | € 1,7 mld | € 31 mln | 1,8% | € 532 mln | 44,1% | € 480 mln |
| 2023aangeleverd 31 mei 2024 | € 1,6 mld | € 1,6 mld | € 59 mln | 3,6% | € 517 mln | 43,9% | € 466 mln |
| Sectorgemiddelde, Universitair medisch centrum (2024) | |||||||
| 2024 | — | — | — | 2% | — | 36% | — |
Personeel
| Jaar | Zorgverleners | Verzuim | Lang open vacatures |
|---|---|---|---|
| 2025 | 476 | 5,1% | 66 |
| 2024 | 5.637 | 5,1% | 80 |
| 2023 | — | — | — |
Zorgverleners: gemiddeld aantal personen in de zorg. Verzuim: het ziekteverzuim van de zorgverleners. Lang open: vacatures die drie maanden of langer openstaan.
Bestuur en toezicht
Zoals het register ze vermeldt bij de jaarverantwoording over 2025.
Raad van bestuur
- Johannes Wilhelmus Remco van LunterenPubliekrechtelijk bestuurder · sinds 1 november 2021
- J.C.E. KurstenPubliekrechtelijk bestuurder · sinds 1 januari 2022
- Hilders C.G.J.M.Publiekrechtelijk bestuurder · sinds 1 augustus 2024
Raad van toezicht
- Kregting, A.Publiekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 december 2016
- J.H. van GelderPubliekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 oktober 2020
- B.A. ThePubliekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 juni 2021
- D. Del CanhoPubliekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 mei 2022
- H.M.T. BroedersPubliekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 juni 2023
- M. MaarsenPubliekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 september 2023
- G.L. LeusinkPubliekrechtelijk lid toezichthoudend orgaan · sinds 1 oktober 2024
Gevolmachtigden en overige
- E.J. LuteDirecteur informatievoorzieningen en financiën · sinds 1 augustus 2024
Parkeren
Utrecht
€ 3 per uur. De eerste 30 minuten gratis. Dagmaximum € 18.
Tarief geldt dag en nacht; weekkaart € 30,00; P+R Utrecht Science Park als alternatief.
Gelezen op de website van het ziekenhuis, 2 november 2026.