BudgetState Ziekenhuizen / Behandelingen / Chirurgie
Chirurgie
Halsslagaderoperatie
Voor deze behandeling geeft het ziekenhuis geen wachttijd op.
Kwaliteitscijfers verslagjaar 2025: 5 indicatoren, zoals de ziekenhuizen ze aanleverden.
Sorteert op afstand; uw keuze blijft in uw browser.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keergeen opgave
| Ziekenhuis | Afstand | Aantal ingrepen aan de halsslagaderaantal per jaar | Overleden binnen 30 dagen na de ingreeplager is beter | Nabloeding binnen 30 dagenlager is beter | Neurologische complicatie binnen 30 dagenlager is beter | Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nederlandmediaan van de ziekenhuizen | 48 | 0,8% | 2,5% | 2,0% | 79,8% | |
| Admiraal De Ruyter ZiekenhuisGoes | 34 | 0,0% | 0,9% | 3,4% | 76,1% | |
| Albert Schweitzer ziekenhuisDordrecht | 65 | 1,7% | 2,8% | 0,6% | 79,6% | |
| Alrijne ZiekenhuisLeiderdorp | 43 | 0,7% | 2,2% | 1,5% | 83,9% | |
| AmphiaBreda | 73 | 0,9% | 1,4% | 1,4% | 75,2% | |
| Amsterdam UMCAmsterdam | 24 | 3,5% | 1,2% | 2,3% | 62,8% | |
| Anna ZiekenhuisGeldrop | 29 | 2,3% | 0,0% | 4,6% | 65,5% | |
| BernhovenUden | 27 | 1,8% | 2,8% | 2,8% | 83,5% | |
| Bravis ziekenhuisRoosendaal | 45 | 1,4% | 4,9% | 2,1% | 78,2% | |
| Canisius-Wilhelmina ZiekenhuisNijmegen | 39 | 0,8% | 5,7% | 3,2% | 79,8% | |
| Catharina ZiekenhuisEindhoven | 98 | 0,8% | 1,2% | 2,8% | 76,8% | |
| Deventer ZiekenhuisDeventer | 23 | 1,3% | 9,0% | 3,9% | 79,5% | |
| Dijklander ZiekenhuisHoorn | 66 | 1,0% | 3,5% | 2,5% | 87,1% | |
| Elisabeth-TweeSteden ZiekenhuisTilburg | 55 | 2,7% | 3,2% | 4,3% | 82,5% | |
| Elkerliek ziekenhuisHelmond | 33 | 0,9% | 1,7% | 0,0% | 85,2% | |
| Erasmus MCRotterdam | 53 | 0,6% | 2,5% | 2,5% | 82,6% | |
| FlevoziekenhuisAlmere | 9 | 1,4% | 1,4% | 2,7% | 83,6% | |
| Franciscus Gasthuis & VlietlandRotterdam | 44 | 1,9% | 0,6% | 1,3% | 80,3% | |
| Frisius MCLeeuwarden | 46 | 3,0% | 1,0% | 2,0% | 80,7% | |
| Gelre ziekenhuizenApeldoorn | 51 | 0,0% | 3,5% | 0,7% | 69,9% | |
| Groene Hart ZiekenhuisGouda | 43 | 0,9% | 6,1% | 0,9% | 79,8% | |
| Haaglanden Medisch CentrumDen Haag | 43 | 0,6% | 1,7% | 1,7% | 86,5% | |
| HagaZiekenhuisDen Haag | 58 | 2,3% | 2,8% | 2,3% | 82,2% | |
| Ikazia ZiekenhuisRotterdam | 16 | 1,7% | 3,4% | 5,1% | 84,8% | |
| IsalaZwolle | 65 | 0,9% | 2,6% | 1,7% | 81,2% | |
| Jeroen Bosch Ziekenhuis's-Hertogenbosch | 55 | 1,4% | 1,4% | 2,4% | 78,4% | |
| Maasstad ZiekenhuisRotterdam | 39 | 0,7% | 3,5% | 0,7% | 73,4% | |
| Maastricht UMC+Maastricht | 86 | 0,4% | 2,6% | 1,3% | 75,8% | |
| Martini ZiekenhuisGroningen | 48 | 0,8% | 5,8% | 1,6% | 80,2% | |
| Meander Medisch CentrumAmersfoort | 25 | 0,8% | 2,4% | 2,4% | 74,2% | |
| Medisch Spectrum TwenteEnschede | 77 | 0,4% | 1,2% | 4,0% | 84,3% | |
| Máxima MCVeldhoven | 32 | 0,0% | 4,5% | 1,5% | 83,3% | |
| Noordwest ZiekenhuisgroepAlkmaar | 66 | 0,5% | 0,5% | 1,6% | 82,3% | |
| OLVGAmsterdam | 70 | 1,3% | 4,0% | 4,9% | 75,1% | |
| RadboudumcNijmegen | 56 | 0,7% | 2,8% | 2,1% | 79,4% | |
| Reinier de GraafDelft | 36 | 0,8% | 1,7% | 5,1% | 58,5% | |
| RijnstateArnhem | 70 | 0,0% | 1,3% | 0,4% | 84,9% | |
| Rode Kruis ZiekenhuisBeverwijk | 22 | 2,6% | 1,3% | 2,6% | 72,4% | |
| Slingeland ZiekenhuisDoetinchem | 34 | 1,8% | 0,9% | 1,8% | 82,3% | |
| Spaarne GasthuisHaarlem | 48 | 0,0% | 0,6% | 0,6% | 72,4% | |
| St JansdalHarderwijk | 44 | 0,7% | 4,5% | 1,9% | 84,4% | |
| St. Antonius ZiekenhuisNieuwegein | 69 | 1,1% | 2,5% | 2,2% | 80,0% | |
| Tergooi MCHilversum | 36 | 0,8% | 0,8% | 2,4% | 80,5% | |
| TreantEmmen | 75 | 0,8% | 3,6% | 1,6% | 78,1% | |
| UMC UtrechtUtrecht | 70 | 1,9% | 2,6% | 5,6% | 72,1% | |
| UMCGGroningen | 69 | 0,0% | 3,2% | 2,8% | 77,7% | |
| VieCuriVenlo | 65 | 0,5% | 2,1% | 1,1% | 79,1% | |
| Ziekenhuis Gelderse ValleiEde | 51 | 0,6% | 4,8% | 1,8% | 67,9% | |
| Ziekenhuisgroep TwenteAlmelo | 71 | 0,6% | 3,7% | 0,6% | 80,9% | |
| ZorgSaam ZiekenhuisTerneuzen | 23 | 1,3% | 4,0% | 0,0% | 62,7% | |
| ZuyderlandHeerlen | 109 | 1,0% | 1,3% | 1,0% | 81,3% |
Wachttijd: de kortste over de locaties van het ziekenhuis, laatste opgave tot 27 oktober 2026. Kwaliteit: verslagjaar 2025. Klik op een kolomkop om te sorteren.