BudgetState Ziekenhuizen / Ziekenhuizen
Algemeen ziekenhuis · Rotterdam
Maasstad Ziekenhuis
35 van 85 boven de norm
2025, marge 2,6%
sectorgemiddelde 36% (2024)
Rotterdam
Locaties
- Maasstad Ziekenhuis, loc. RotterdamMaasstadweg, 3079DZ Rotterdam
Wachttijden
Laatste opgave: 27 oktober 2026. Boven de norm eerst.
Boven de norm, elke twee weken
Wachttijden tegen de norm, per soort
Behandelingen
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| BorstreconstructiePlastische chirurgie | 153 dgn | 79 dgn |
| StaaroperatieOogheelkunde | 139 dgn | 49 dgn |
| OoglidcorrectieOogheelkunde | 94 dgn | 54 dgn |
| SpataderoperatieChirurgie | 93 dgn | 53 dgn |
| Operatie ziekte van DupuytrenPlastische chirurgie | 81 dgn | 66 dgn |
| WortelpuntresectieKaakchirurgie | 77 dgn | 39 dgn |
| Sterilisatie bij de manChirurgie / Urologie | 70 dgn | 43 dgn |
| Operatie triggerfingerPlastische chirurgie | 69 dgn | 32 dgn |
| Operatie vergrote prostaatUrologie | 66 dgn | 61 dgn |
| Tand of kies trekken zonder narcoseKaakchirurgie | 61 dgn | 57 dgn |
| LiesbreukoperatieChirurgie | 61 dgn | 49 dgn |
| NeustussenschotcorrectieKNO | 60 dgn | 81 dgn |
| Wervelfusie (niet voor hernia of kanaalstenose)Neurochirurgie / Orthopedie | 57 dgn | 74 dgn |
| Operatie hernia of kanaalstenoseNeurochirurgie / Orthopedie | 57 dgn | 55 dgn |
| Operatie incontinentie of verzakking (vrouw)Gynaecologie | 55 dgn | 71 dgn |
| GalblaasverwijderingChirurgie | 54 dgn | 43 dgn |
| Mohs-chirurgieDermatologie | 54 dgn | 54 dgn |
| Operatie prostaatkankerUrologie | 54 dgn | 35 dgn |
| Totale heupvervangingOrthopedie | 52 dgn | 64 dgn |
| Behandeling van slaapapneuKNO / Longgeneeskunde | 52 dgn | 42 dgn |
| BaarmoederverwijderingGynaecologie | 51 dgn | 64 dgn |
| Maagverkleining bij overgewichtChirurgie | 49 dgn | 52 dgn |
| Totale knievervangingOrthopedie | 47 dgn | 84 dgn |
| Amandelen of neusamandel verwijderenKNO | 45 dgn | 60 dgn |
| Operatie incontinentie of blaasverzakking (man)Urologie | 45 dgn | 49 dgn |
| Operatie carpaletunnelsyndroomChirurgie / Plastische chirurgie / Orthopedie | 44 dgn | 44 dgn |
| Kijkoperatie van de knieOrthopedie | 42 dgn | 42 dgn |
| Trommelvliesbuisjes plaatsenKNO | 41 dgn | 37 dgn |
| Sterilisatie bij de vrouwGynaecologie | 35 dgn | 48 dgn |
| Navelbreukoperatie bij volwassenenChirurgie | 34 dgn | 53 dgn |
| Zenuw vrijleggen (o.a. carpaletunnelsyndroom)Neurochirurgie | 32 dgn | 46 dgn |
| Operatie meniscus of kniebandenChirurgie / Orthopedie | 31 dgn | 50 dgn |
| Revalidatie na een beroerteRevalidatiegeneeskunde | 28 dgn | 14 dgn |
| LongrevalidatieRevalidatiegeneeskunde | 28 dgn | 12 dgn |
| HartrevalidatieRevalidatiegeneeskunde | 28 dgn | 15 dgn |
| SlokdarmverwijderingChirurgie | 24 dgn | 25 dgn |
| BesnijdenisUrologie / Chirurgie | 15 dgn | 50 dgn |
| IUI (intra-uteriene inseminatie)Gynaecologie | 2 dgn | 9 dgn |
| HartkatheterisatieCardiologie | 2 dgn | 21 dgn |
| Dotterbehandeling (PCI)Cardiologie | 1 dgn | 26 dgn |
Polikliniek: eerste afspraak
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Maag-, darm- en leverziekten (algemeen)Maag-, darm- en leverziekten | 131 dgn | 98 dgn |
| TransgenderzorgOverig | 78 dgn | 78 dgn |
| Neurochirurgie (algemeen)Neurochirurgie | 72 dgn | 42 dgn |
| PijnbestrijdingAnesthesiologie | 67 dgn | 58 dgn |
| Gynaecologie (algemeen)Gynaecologie | 58 dgn | 72 dgn |
| Dermatologie (algemeen)Dermatologie | 46 dgn | 35 dgn |
| Reumatologie (algemeen)Reumatologie | 43 dgn | 47 dgn |
| VruchtbaarheidsproblemenGynaecologie | 38 dgn | 60 dgn |
| Kindergeneeskunde (algemeen)Kindergeneeskunde | 33 dgn | 35 dgn |
| AllergologieInterne geneeskunde | 29 dgn | 72 dgn |
| EndocrinologieInterne geneeskunde | 26 dgn | 48 dgn |
| KaakchirurgieKaakchirurgie | 25 dgn | 31 dgn |
| Neurologie (algemeen)Neurologie | 22 dgn | 64 dgn |
| VaatchirurgieChirurgie | 22 dgn | 18 dgn |
| LiesbreukChirurgie | 19 dgn | 17 dgn |
| Cardiologie (algemeen)Cardiologie | 16 dgn | 28 dgn |
| Longgeneeskunde (algemeen)Longgeneeskunde | 16 dgn | 28 dgn |
| Klinische geriatrieGeriatrie | 16 dgn | 28 dgn |
| KNO (algemeen)KNO | 15 dgn | 21 dgn |
| Chirurgie (algemeen)Chirurgie | 15 dgn | 14 dgn |
| Plastische chirurgie (algemeen)Plastische chirurgie | 12 dgn | 24 dgn |
| StaarOogheelkunde | 11 dgn | 20 dgn |
| Borstonderzoek (mammapoli)Chirurgie | 11 dgn | 3 dgn |
| Oogheelkunde (algemeen)Oogheelkunde | 11 dgn | 59 dgn |
| Urologie (algemeen)Urologie | 5 dgn | 32 dgn |
| Medische oncologieInterne geneeskunde | 5 dgn | 9 dgn |
| Orthopedie (algemeen)Orthopedie | 4 dgn | 14 dgn |
| RevalidatieRevalidatie | 2 dgn | 36 dgn |
| NefrologieInterne geneeskunde | 1 dgn | 33 dgn |
| Interne geneeskunde (algemeen)Interne geneeskunde | 1 dgn | 42 dgn |
Onderzoek
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Onderzoek naar slaapapneuKNO / Longgeneeskunde / Neurologie | 82 dgn | 45 dgn |
| Slaaponderzoek (polysomnografie)KNO / Longgeneeskunde / Neurologie | 65 dgn | 46 dgn |
| MRI van de hersenenRadiologie | 31 dgn | 21 dgn |
| Botdichtheidsmeting (DEXA)Radiologie | 29 dgn | 18 dgn |
| MRI van de rugRadiologie | 23 dgn | 20 dgn |
| MRI van de nekRadiologie | 23 dgn | 22 dgn |
| MRI van heup of beenRadiologie | 22 dgn | 20 dgn |
| Gastroscopie (maagonderzoek)Maag-, darm- en leverziekten | 19 dgn | 26 dgn |
| EchografieRadiologie | 17 dgn | 13 dgn |
| MRI van schouder of armRadiologie | 15 dgn | 20 dgn |
| MammografieRadiologie | 12 dgn | 5 dgn |
| Coloscopie (darmonderzoek)Maag-, darm- en leverziekten | 12 dgn | 28 dgn |
| Afwijkend uitstrijkje baarmoederhalsGynaecologie | 9 dgn | 17 dgn |
| CT-scanRadiologie | 8 dgn | 14 dgn |
| RöntgenfotoRadiologie | 1 dgn | 1 dgn |
Kwaliteit per behandeling
Verslagjaar 2025, zoals het ziekenhuis het opgaf, naast de mediaan van alle ziekenhuizen.
Alvleesklierkanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal alvleesklierkopoperaties (Whipple)aantal per jaar | 31 | 44 |
| Ernstige complicaties na de operatielager is beter | 27,0% | 32,3% |
| Overleden binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 3,2% | 2,4% |
| Mediane wachttijd tot de behandeling in dagenlager is beter | 40 | 32 |
Amandelen of neusamandel verwijderen
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (keelamandelen)lager is beter | 1,9% | 2,6% |
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (neusamandel)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
Aneurysma van de buikslagader
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties voor een aorta-aneurysma of dissectieaantal per jaar | 114 | 69 |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie gescheurd aneurysmalager is beter | 22,2% | 24,2% |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie intact aneurysmalager is beter | 3,0% | 1,5% |
| Ongecompliceerd herstel na geplande operatie (textbook outcome)hoger is beter | 59,2% | 76,0% |
Beroerte (CVA)
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een beroerteaantal per jaar | 610 | 570 |
| Mediane tijd van binnenkomst tot trombolyse in minutenlager is beter | 24 | 29 |
Borstimplantaten
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (reconstructie)lager is beter | — | 2,6% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (reconstructie)lager is beter | 0,0% | 3,3% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
Borstkanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal geopereerde patiënten met borstkankeraantal per jaar | 214 | 216 |
| Oncologisch chirurgen die borstkanker behandelenaantal specialisten | 3 | 4 |
| Plastisch chirurgen die borstkankerpatiënten behandelenaantal specialisten | 3 | 3 |
| Mediane tijd van diagnose tot start behandeling in dagenlager is beter | 28 | 32 |
Chronische nierschade en dialyse
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gestart met dialyse via een werkende shunt of PD-katheterhoger is beter | 83,3% | 64,2% |
Darmkanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij dikkedarmkankeraantal per jaar | 70 | 78 |
| Aantal operaties bij endeldarmkankeraantal per jaar | 27 | 30 |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie endeldarmlager is beter | 7,5% | 0,0% |
| Gecompliceerd beloop na operatie dikke darmlager is beter | 16,9% | 11,6% |
| Gecompliceerd beloop na operatie endeldarmlager is beter | 21,5% | 20,2% |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie dikke darmlager is beter | 2,1% | 2,2% |
| Mediane tijd van diagnose tot behandeling in dagen (dikke darm)lager is beter | 29 | 36,8 |
Dotterbehandeling (PCI)
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Overleden binnen 30 dagen na dotterbehandelinglager is beter | 2,6% | 2,6% |
| Overleden binnen 1 jaar na dotterbehandelinglager is beter | 3,8% | 5,1% |
| Ongeplande nieuwe ingreep aan hetzelfde vat binnen 1 jaarlager is beter | 3,6% | 2,6% |
Etalagebenen (perifeer vaatlijden)
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gecertificeerde vaatchirurgenaantal specialisten | 4 | 4 |
| Interventieradiologen voor vaatbehandelingenaantal specialisten | 3 | 4 |
Galblaasverwijdering (galstenen)
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heropgenomen door een complicatie binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 5,5% | 2,8% |
Gebroken heup
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal behandelde heupfracturenaantal per jaar | 278 | 293 |
| Mobiliteitsscore na 3 maanden, eerder volledig mobiel (1 = best)lager is beter | — | 2,6 |
| Hulpbehoefte (ADL) na 3 maanden, eerder zelfstandig (0 = geen)lager is beter | — | 1,3 |
Gynaecologische kanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal debulkingsoperaties bij eierstokkankeraantal per jaar | — | 60 |
| Aantal operaties bij baarmoederslijmvlieskankeraantal per jaar | 38 | 64 |
| Tumor volledig verwijderd bij primaire debulking (eierstok)hoger is beter | — | 90,8% |
| Gecompliceerd beloop na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | — | 6,9% |
| Gecompliceerd beloop na kijkoperatie baarmoeder (gecorrigeerd)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | — | 0,0% |
| Mediane tijd van eerste bezoek tot debulking in dagenlager is beter | — | 35,2 |
Halsslagaderoperatie
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal ingrepen aan de halsslagaderaantal per jaar | 39 | 48 |
| Overleden binnen 30 dagen na de ingreeplager is beter | 0,7% | 0,8% |
| Nabloeding binnen 30 dagenlager is beter | 3,5% | 2,5% |
| Neurologische complicatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,7% | 2,0% |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 73,4% | 79,8% |
Hernia of kanaalstenose
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,0% | 0,4% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 0,5% | 0,3% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,5% | 0,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Heupprothese
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal heupprothesesaantal per jaar | 267 | 421 |
| Orthopedisch chirurgen die heuprevisies uitvoerenaantal specialisten | 2 | 4 |
| Orthopedisch chirurgen die heupprotheses plaatsenaantal specialisten | 8 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,7% | 0,7% |
| Gemiddelde verbetering heupscore (OHS) na 12 maandenhoger is beter | — | 18,6 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | — | 5,8 |
| Revisie binnen 1 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 0,8% | 0,9% |
Incontinentie of verzakking bij vrouwen
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Veel tot zeer veel verbeterd na de operatiehoger is beter | 100,0% | 90,8% |
Kankerzorg (algemeen)
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij nierkankeraantal per jaar | 11 | 54 |
| Aantal operaties aan de dikke darmaantal per jaar | 156 | 131 |
| Aantal operaties aan de endeldarmaantal per jaar | 37 | 46 |
| Aantal operaties voor uitzaaiingen in de leveraantal per jaar | — | 36 |
| Aantal patiënten geopereerd aan schildklierkankeraantal per jaar | 22 | 18 |
| Gynaecoloog-oncologen in fteaantal specialisten | — | 2,6 |
Knieprothese
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal totale knieprothesesaantal per jaar | 338 | 310 |
| Aantal halve knieprothesesaantal per jaar | 9 | 79 |
| Orthopedisch chirurgen die knierevisies uitvoerenaantal specialisten | 2 | 3 |
| Orthopedisch chirurgen die knieprotheses plaatsenaantal specialisten | 6 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,0% | 0,4% |
| Gemiddelde verbetering kniescore (OKS) na 12 maandenhoger is beter | — | 15,3 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | — | 4,9 |
| Revisie binnen 3 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 1,8% | 1,3% |
Longkanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal longresectiesaantal per jaar | 48 | 64 |
| Aantal longkankerpatiënten met in opzet genezende bestralingaantal per jaar | — | 174 |
| Overleden binnen 90 dagen na stereotactische bestralinglager is beter | — | 0,8% |
| Overleden binnen 30 dagen na de longoperatielager is beter | 0,0% | 0,9% |
| Gecompliceerd beloop na de longoperatielager is beter | 12,2% | 12,6% |
| Overleden binnen 90 dagen na chemoradiatielager is beter | — | 1,1% |
Maagverkleining
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een eerste maagverkleiningaantal per jaar | 366 | 416 |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 95,4% | 96,3% |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 0,6% | 1,1% |
| Meer dan een kwart van het gewicht verloren na 1 jaar (sleeve)hoger is beter | 66,7% | 71,5% |
| Meer dan een kwart van het gewicht verloren na 1 jaar (bypass)hoger is beter | 81,5% | 90,0% |
Operaties bij kinderen
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal lies- en balzakoperaties bij kinderenaantal per jaar | 44 | 43 |
| Aantal operaties voor pylorusstenose (maagportier)aantal per jaar | — | 15 |
Prostaatkanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal prostaatverwijderingen bij prostaatkankeraantal per jaar | 398 | 186 |
| Urologen die prostaatverwijderingen uitvoerenaantal specialisten | 5 | 4 |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 2,3% | 2,2% |
| PSA nog meetbaar (boven 0,1) 6 maanden na de operatielager is beter | 6,0% | 5,7% |
Slokdarm- en maagkanker
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal slokdarmoperaties bij kankeraantal per jaar | 0 | 48 |
| Aantal maagoperaties bij kankeraantal per jaar | — | 22 |
| Gecompliceerd beloop na slokdarmoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 22,1% | 23,5% |
| Gecompliceerd beloop na maagoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 13,4% | 15,3% |
| Overleden binnen 30 dagen na slokdarmoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 6,1% | 1,6% |
| Overleden binnen 30 dagen na maagoperatie (gecorrigeerd)lager is beter | 15,2% | 2,6% |
| Mediane tijd tot de slokdarmoperatie in dagenlager is beter | — | 34 |
Spoedeisende hulp
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal opgevangen patiënten met ernstig meervoudig letselaantal per jaar | 40 | 33 |
Staaroperatie
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Beter zien na de operatie (minstens 1 regel visuswinst)hoger is beter | 90,5% | 94,5% |
| Na 4-6 weken binnen 0,5 dioptrie van de beoogde sterktehoger is beter | 73,3% | 77,7% |
Wervelfusie
| Indicator | Maasstad Ziekenhuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 1,8% | 3,1% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 1,8% | 0,7% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,9% | 2,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Jaarrekening
Cijfers van Stichting Maasstad Ziekenhuis, uit de openbare jaarverantwoording.
| Jaar | Opbrengsten | Lasten | Resultaat | Marge | Eigen vermogen | Solvabiliteit | Liquide middelen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aangeleverd 29 mei 2026 | € 535 mln | € 518 mln | € 14 mln | 2,6% | € 140 mln | 36,3% | € 34 mln |
| 2024aangeleverd 30 mei 2025 | € 511 mln | € 497 mln | € 11 mln | 2,2% | € 133 mln | 33,7% | € 9,6 mln |
| 2023aangeleverd 31 mei 2024 | € 486 mln | € 479 mln | € 3,9 mln | 0,8% | € 121 mln | 33,2% | € 0 |
| Sectorgemiddelde, Algemeen ziekenhuis (2024) | |||||||
| 2024 | — | — | — | 2% | — | 36% | — |
Personeel
| Jaar | Zorgverleners | Verzuim | Lang open vacatures |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2.660 | 7,0% | 87 |
| 2024 | 2.743 | 7,4% | 46 |
| 2023 | — | — | — |
Zorgverleners: gemiddeld aantal personen in de zorg. Verzuim: het ziekteverzuim van de zorgverleners. Lang open: vacatures die drie maanden of langer openstaan.
Bestuur en toezicht
Zoals het register ze vermeldt bij de jaarverantwoording over 2025.
Raad van bestuur
- Sander DekkerBestuurder · sinds 1 januari 2023
- Jan Harm ZwavelingBestuurder · sinds 1 december 2024
- Jacoba Hildegard Jacqueline Maria Mijland - BessemsBestuurder · sinds 1 september 2025
Raad van toezicht
- Lambertus Engelbertus Christianus van de Leemputvoorzitter raad van toezicht · sinds 3 augustus 2020
- Wilma Lilian Gillis - BurlesonCommissaris · sinds 1 maart 2021
- Maria Josepha Lambertha Lucia van der PoelCommissaris · sinds 1 augustus 2021
- Petrus Maria KnuversCommissaris · sinds 1 augustus 2021
- Remon BaakCommissaris · sinds 19 april 2022
- Agnes Denise KlarenCommissaris · sinds 16 oktober 2022
Gevolmachtigden en overige
- Gerben DokterManager Financiën, Inkoop & Control; · sinds 18 juli 2025
Parkeren
Rotterdam
€ 3,53 per uur. Dagmaximum € 11.
Q-Park Zorgboulevard, € 1,00 per 17 minuten, omgerekend € 3,53 per uur; weekkaart zonder vermelde prijs.
Gelezen op de website van het ziekenhuis, 2 november 2026.