BudgetState Ziekenhuizen / Behandelingen / Gynaecologie
Gynaecologie
Incontinentie of verzakking bij vrouwen
Bij 44 van de 61 ziekenhuizen is de kortste wachttijd langer dan de Treeknorm van 49 dagen; de mediaan is 71 dagen (27 oktober 2026). Het langst wacht u bij Zuyderland: 293 dagen. Een jaar eerder was de mediaan 78 dagen.
Kwaliteitscijfers verslagjaar 2025: 1 indicatoren, zoals de ziekenhuizen ze aanleverden.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keer
Elke stip is de locatie die de wachttijd opgaf, gekleurd naar de Treeknorm. Wijs een stip aan voor de wachttijd; klik voor het ziekenhuis.
Mediane wachttijd, elke twee weken
Wachttijd per ziekenhuis, kortste eerst
Alle ziekenhuizen
Sorteert op afstand; uw keuze blijft in uw browser.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keergeen opgave
| Ziekenhuis | Afstand | WachttijdTreeknorm: 49 dagen | Veel tot zeer veel verbeterd na de operatiehoger is beter |
|---|---|---|---|
| Nederlandmediaan van de ziekenhuizen | 71 dgn | 90,8% | |
| Anna ZiekenhuisGeldrop | 21 dgn | 82,3% | |
| Spijkenisse Medisch CentrumSpijkenisse | 21 dgn | 81,5% | |
| Beatrixziekenhuis (Rivas)Gorinchem | 25 dgn | 100,0% | |
| Ziekenhuis AmstellandAmstelveen | 25 dgn | 92,3% | |
| SJG WeertWeert | 29 dgn | 85,2% | |
| FlevoziekenhuisAlmere | 30 dgn | 96,9% | |
| Elkerliek ziekenhuisHelmond | 35 dgn | 94,3% | |
| Maasziekenhuis PanteinBeugen | 35 dgn | 93,8% | |
| Slingeland ZiekenhuisDoetinchem | 35 dgn | 90,9% | |
| TreantHoogeveen | 35 dgn | 90,9% | |
| Bravis ziekenhuisRoosendaal | 36 dgn | 82,3% | |
| Ziekenhuis Gelderse ValleiEde | 39 dgn | 87,0% | |
| Van Weel-Bethesda ZiekenhuisDirksland | 41 dgn | 86,4% | |
| Wilhelmina Ziekenhuis AssenAssen | 42 dgn | 90,0% | |
| Deventer ZiekenhuisDeventer | 45 dgn | 70,0% | |
| BernhovenUden | 48 dgn | 94,7% | |
| Gelre ziekenhuizenZutphen | 48 dgn | 96,6% | |
| Máxima MCVeldhoven | 50 dgn | 93,5% | |
| Streekziekenhuis Koningin BeatrixWinterswijk | 50 dgn | 100,0% | |
| Ziekenhuisgroep TwenteHengelo | 53 dgn | 91,3% | |
| Nij SmellingheDrachten | 54 dgn | 93,0% | |
| Maasstad ZiekenhuisRotterdam | 55 dgn | 100,0% | |
| VieCuriVenlo | 56 dgn | 93,3% | |
| Admiraal De Ruyter ZiekenhuisGoes | 59 dgn | 86,1% | |
| IJsselland ZiekenhuisCapelle aan den IJssel | 60 dgn | 88,0% | |
| IsalaZwolle | 60 dgn | 83,7% | |
| Elisabeth-TweeSteden ZiekenhuisTilburg | 65 dgn | 89,6% | |
| Albert Schweitzer ziekenhuisZwijndrecht | 66 dgn | 92,7% | |
| AmphiaBreda | 67 dgn | 90,8% | |
| Ommelander Ziekenhuis GroningenScheemda | 70 dgn | 77,3% | |
| Tergooi MCHilversum | 71 dgn | 89,6% | |
| Zaans Medisch CentrumZaandam | 72 dgn | 100,0% | |
| HagaZiekenhuis's-Gravenhage | 76 dgn | 81,2% | |
| DiakonessenhuisUtrecht | 79 dgn | 82,0% | |
| Haaglanden Medisch CentrumLeidschendam | 80 dgn | 86,0% | |
| Ikazia ZiekenhuisRotterdam | 80 dgn | 100,0% | |
| RijnstateZevenaar | 80 dgn | 83,9% | |
| Laurentius ZiekenhuisRoermond | 81 dgn | 89,4% | |
| Groene Hart ZiekenhuisGouda | 84 dgn | 88,5% | |
| Reinier de GraafDelft | 87 dgn | 86,4% | |
| UMC UtrechtUtrecht | 91 dgn | — | |
| Canisius-Wilhelmina ZiekenhuisNijmegen | 93 dgn | 97,0% | |
| Saxenburgh Medisch CentrumHardenberg | 94 dgn | 84,8% | |
| Catharina ZiekenhuisEindhoven | 108 dgn | 79,2% | |
| RadboudumcNijmegen | 110 dgn | 75,0% | |
| OLVGAmsterdam | 117 dgn | 83,7% | |
| St. Antonius ZiekenhuisUtrecht | 117 dgn | 83,0% | |
| Alrijne ZiekenhuisLeiderdorp | 120 dgn | 91,9% | |
| Rode Kruis ZiekenhuisBeverwijk | 120 dgn | 92,3% | |
| Jeroen Bosch Ziekenhuis's-Hertogenbosch | 124 dgn | 95,2% | |
| Martini ZiekenhuisGroningen | 140 dgn | — | |
| Franciscus Gasthuis & VlietlandRotterdam | 142 dgn | 71,4% | |
| Meander Medisch CentrumAmersfoort | 152 dgn | 92,3% | |
| Ziekenhuis RivierenlandTiel | 153 dgn | 100,0% | |
| Frisius MCHeerenveen | 159 dgn | 95,0% | |
| Dijklander ZiekenhuisPurmerend | 166 dgn | 97,6% | |
| Medisch Spectrum TwenteEnschede | 170 dgn | 83,3% | |
| Noordwest ZiekenhuisgroepDen Helder | 181 dgn | 85,7% | |
| Spaarne GasthuisHaarlem | 189 dgn | 93,9% | |
| UMCGGroningen | 227 dgn | — | |
| ZuyderlandHeerlen | 293 dgn | 82,5% | |
| Antonius SneekSneek | — | 85,7% | |
| BovenIJAmsterdam | — | 96,0% | |
| Erasmus MCRotterdam | — | 100,0% | |
| St JansdalHarderwijk | — | 100,0% | |
| ZorgSaam ZiekenhuisTerneuzen | — | 95,5% |
Wachttijd: de kortste over de locaties van het ziekenhuis, laatste opgave tot 27 oktober 2026. Kwaliteit: verslagjaar 2025. Klik op een kolomkop om te sorteren.