BudgetState Ziekenhuizen / Ziekenhuizen
Algemeen ziekenhuis · Venlo
VieCuri
59 van 92 boven de norm
2025, marge 1,0%
sectorgemiddelde 36% (2024)
Venlo
Locaties
- Viecuri MC Voor Noord-Limburg, Polikliniek Peel en Maas, loc. PanningenJohn F. Kennedylaan, 5981WZ Panningen
- Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. VenloTegelseweg, 5912BL Venlo
- Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. VenrayMerseloseweg, 5801CE Venray
Wachttijden
Laatste opgave: 27 oktober 2026. Boven de norm eerst.
Boven de norm, elke twee weken
Wachttijden tegen de norm, per soort
Behandelingen
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| NeustussenschotcorrectieKNO | 169 dgn | 81 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Totale knievervangingOrthopedie | 137 dgn | 84 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Wervelfusie (niet voor hernia of kanaalstenose)Neurochirurgie / Orthopedie | 131 dgn | 74 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| LiesbreukoperatieChirurgie | 99 dgn | 49 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| BorstreconstructiePlastische chirurgie | 84 dgn | 79 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Mohs-chirurgieDermatologie | 81 dgn | 54 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Totale heupvervangingOrthopedie | 72 dgn | 64 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie ziekte van DupuytrenPlastische chirurgie | 67 dgn | 66 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Amandelen of neusamandel verwijderenKNO | 66 dgn | 60 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Endoveneuze spataderbehandelingDermatologie | 65 dgn | 57 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| BaarmoederverwijderingGynaecologie | 63 dgn | 64 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie bij goedaardige anale aandoeningenChirurgie / Dermatologie | 60 dgn | 49 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie carpaletunnelsyndroomChirurgie / Plastische chirurgie / Orthopedie | 57 dgn | 44 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Zenuw vrijleggen (o.a. carpaletunnelsyndroom)Neurochirurgie | 56 dgn | 46 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie incontinentie of verzakking (vrouw)Gynaecologie | 56 dgn | 71 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie meniscus of kniebandenChirurgie / Orthopedie | 52 dgn | 50 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie hernia of kanaalstenoseNeurochirurgie / Orthopedie | 47 dgn | 55 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| GalblaasverwijderingChirurgie | 43 dgn | 43 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Sterilisatie bij de manChirurgie / Urologie | 35 dgn | 43 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Operatie vergrote prostaatUrologie | 28 dgn | 61 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| HartkatheterisatieCardiologie | 27 dgn | 21 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Dotterbehandeling (PCI)Cardiologie | 24 dgn | 26 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Tand of kies trekken zonder narcoseKaakchirurgie | 21 dgn | 57 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| StaaroperatieOogheelkunde | 21 dgn | 49 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Trommelvliesbuisjes plaatsenKNO | 19 dgn | 37 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
Polikliniek: eerste afspraak
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| Dermatologie (algemeen)Dermatologie | 90 dgn | 35 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Klinische geriatrieGeriatrie | 90 dgn | 28 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Longgeneeskunde (algemeen)Longgeneeskunde | 78 dgn | 28 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Neurologie (algemeen)Neurologie | 70 dgn | 64 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Oogheelkunde (algemeen)Oogheelkunde | 70 dgn | 59 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| PijnbestrijdingAnesthesiologie | 60 dgn | 58 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Kindergeneeskunde (algemeen)Kindergeneeskunde | 48 dgn | 35 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Gynaecologie (algemeen)Gynaecologie | 43 dgn | 72 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Maag-, darm- en leverziekten (algemeen)Maag-, darm- en leverziekten | 42 dgn | 98 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Reumatologie (algemeen)Reumatologie | 35 dgn | 47 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Interne geneeskunde (algemeen)Interne geneeskunde | 30 dgn | 42 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| SportgeneeskundeSportgeneeskunde | 23 dgn | 26 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| KNO (algemeen)KNO | 22 dgn | 21 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Medische oncologieInterne geneeskunde | 22 dgn | 9 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Plastische chirurgie (algemeen)Plastische chirurgie | 20 dgn | 24 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Cardiologie (algemeen)Cardiologie | 10 dgn | 28 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| VaatchirurgieChirurgie | 10 dgn | 18 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Urologie (algemeen)Urologie | 10 dgn | 32 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Orthopedie (algemeen)Orthopedie | 10 dgn | 14 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, Polikliniek Peel en Maas, loc. Panningen |
| KaakchirurgieKaakchirurgie | 10 dgn | 31 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Chirurgie (algemeen)Chirurgie | 10 dgn | 14 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Borstonderzoek (mammapoli)Chirurgie | 2 dgn | 3 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
Onderzoek
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| MRI van heup of beenRadiologie | 49 dgn | 20 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| MRI van schouder of armRadiologie | 49 dgn | 20 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| MRI van de rugRadiologie | 48 dgn | 20 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| MRI van de hersenenRadiologie | 45 dgn | 21 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| MRI van de nekRadiologie | 43 dgn | 22 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| MammografieRadiologie | 28 dgn | 5 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Coloscopie (darmonderzoek)Maag-, darm- en leverziekten | 27 dgn | 28 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| CT-scanRadiologie | 20 dgn | 14 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| Botdichtheidsmeting (DEXA)Radiologie | 14 dgn | 18 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
| EchografieRadiologie | 14 dgn | 13 dgn | Viecuri Medisch Centrum Voor Noord-Limburg, loc. Venray |
| Gastroscopie (maagonderzoek)Maag-, darm- en leverziekten | 10 dgn | 26 dgn | Viecuri MC Voor Noord-Limburg, loc. Venlo |
Kwaliteit per behandeling
Verslagjaar 2025, zoals het ziekenhuis het opgaf, naast de mediaan van alle ziekenhuizen.
Amandelen of neusamandel verwijderen
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (keelamandelen)lager is beter | 2,6% | 2,6% |
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (neusamandel)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
Aneurysma van de buikslagader
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties voor een aorta-aneurysma of dissectieaantal per jaar | 78 | 69 |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie gescheurd aneurysmalager is beter | 30,0% | 24,2% |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie intact aneurysmalager is beter | 0,9% | 1,5% |
| Ongecompliceerd herstel na geplande operatie (textbook outcome)hoger is beter | 83,5% | 76,0% |
Beroerte (CVA)
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een beroerteaantal per jaar | 629 | 570 |
| Mediane tijd van binnenkomst tot trombolyse in minutenlager is beter | 27 | 29 |
Blaaskanker
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal blaasverwijderingen bij blaaskankeraantal per jaar | 26 | 42 |
| Urologen die blaasverwijderingen uitvoerenaantal specialisten | 3 | 3 |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 19,2% | 15,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 1,1% | 0,9% |
Borstimplantaten
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (reconstructie)lager is beter | 16,7% | 2,6% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (reconstructie)lager is beter | 0,0% | 3,3% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
Borstkanker
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal geopereerde patiënten met borstkankeraantal per jaar | 152 | 216 |
| Oncologisch chirurgen die borstkanker behandelenaantal specialisten | 4 | 4 |
| Plastisch chirurgen die borstkankerpatiënten behandelenaantal specialisten | 4 | 3 |
| Mediane tijd van diagnose tot start behandeling in dagenlager is beter | 33 | 32 |
Chronische nierschade en dialyse
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gestart met dialyse via een werkende shunt of PD-katheterhoger is beter | 56,2% | 64,2% |
Darmkanker
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij dikkedarmkankeraantal per jaar | 54 | 78 |
| Aantal operaties bij endeldarmkankeraantal per jaar | 15 | 30 |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie endeldarmlager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Gecompliceerd beloop na operatie dikke darmlager is beter | 25,9% | 11,6% |
| Gecompliceerd beloop na operatie endeldarmlager is beter | 53,3% | 20,2% |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie dikke darmlager is beter | 3,6% | 2,2% |
| Mediane tijd van diagnose tot behandeling in dagen (dikke darm)lager is beter | 36 | 36,8 |
Diabetes
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met diabetes bij de kinderartsaantal per jaar | 57 | 99 |
| Aantal patiënten met diabetes bij de internistaantal per jaar | 2.277 | 1.350 |
| Kinderarts: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 56,1% | 47,8% |
| Internist: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 48,0% | 42,3% |
| Kinderarts: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 12,3% | 5,9% |
| Internist: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 4,0% | 5,3% |
Dotterbehandeling (PCI)
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Overleden binnen 30 dagen na dotterbehandelinglager is beter | 1,7% | 2,6% |
| Overleden binnen 1 jaar na dotterbehandelinglager is beter | 4,5% | 5,1% |
| Ongeplande nieuwe ingreep aan hetzelfde vat binnen 1 jaarlager is beter | 0,8% | 2,6% |
Etalagebenen (perifeer vaatlijden)
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gecertificeerde vaatchirurgenaantal specialisten | 4 | 4 |
| Interventieradiologen voor vaatbehandelingenaantal specialisten | 3 | 4 |
Galblaasverwijdering (galstenen)
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heropgenomen door een complicatie binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 2,8% | 2,8% |
Gebroken heup
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal behandelde heupfracturenaantal per jaar | 314 | 293 |
| Mobiliteitsscore na 3 maanden, eerder volledig mobiel (1 = best)lager is beter | 2,1 | 2,6 |
| Hulpbehoefte (ADL) na 3 maanden, eerder zelfstandig (0 = geen)lager is beter | 0,8 | 1,3 |
Gynaecologische kanker
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal debulkingsoperaties bij eierstokkankeraantal per jaar | — | 60 |
| Aantal operaties bij baarmoederslijmvlieskankeraantal per jaar | 39 | 64 |
| Tumor volledig verwijderd bij primaire debulking (eierstok)hoger is beter | — | 90,8% |
| Gecompliceerd beloop na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | — | 6,9% |
| Gecompliceerd beloop na kijkoperatie baarmoeder (gecorrigeerd)lager is beter | 4,2% | 0,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | — | 0,0% |
| Mediane tijd van eerste bezoek tot debulking in dagenlager is beter | — | 35,2 |
Halsslagaderoperatie
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal ingrepen aan de halsslagaderaantal per jaar | 65 | 48 |
| Overleden binnen 30 dagen na de ingreeplager is beter | 0,5% | 0,8% |
| Nabloeding binnen 30 dagenlager is beter | 2,1% | 2,5% |
| Neurologische complicatie binnen 30 dagenlager is beter | 1,1% | 2,0% |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 79,1% | 79,8% |
Hernia of kanaalstenose
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 1,1% | 0,4% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 1,1% | 0,3% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 1,1% | 0,0% |
Heupprothese
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal heupprothesesaantal per jaar | 411 | 421 |
| Orthopedisch chirurgen die heuprevisies uitvoerenaantal specialisten | 6 | 4 |
| Orthopedisch chirurgen die heupprotheses plaatsenaantal specialisten | 8 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,9% | 0,7% |
| Gemiddelde verbetering heupscore (OHS) na 12 maandenhoger is beter | 18,0 | 18,6 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | 5,5 | 5,8 |
| Revisie binnen 1 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 1,3% | 0,9% |
Incontinentie of verzakking bij vrouwen
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Veel tot zeer veel verbeterd na de operatiehoger is beter | 93,3% | 90,8% |
Kankerzorg (algemeen)
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij nierkankeraantal per jaar | 67 | 54 |
| Aantal operaties aan de dikke darmaantal per jaar | 109 | 131 |
| Aantal operaties aan de endeldarmaantal per jaar | 21 | 46 |
| Aantal operaties voor uitzaaiingen in de leveraantal per jaar | — | 36 |
| Aantal patiënten geopereerd aan schildklierkankeraantal per jaar | 10 | 18 |
| Gynaecoloog-oncologen in fteaantal specialisten | — | 2,6 |
Knieprothese
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal totale knieprothesesaantal per jaar | 207 | 310 |
| Aantal halve knieprothesesaantal per jaar | 83 | 79 |
| Orthopedisch chirurgen die knierevisies uitvoerenaantal specialisten | 6 | 3 |
| Orthopedisch chirurgen die knieprotheses plaatsenaantal specialisten | 5 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,6% | 0,4% |
| Gemiddelde verbetering kniescore (OKS) na 12 maandenhoger is beter | 12,6 | 15,3 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | 3,5 | 4,9 |
| Revisie binnen 3 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 3,8% | 1,3% |
Longkanker
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal longresectiesaantal per jaar | — | 64 |
| Aantal longkankerpatiënten met in opzet genezende bestralingaantal per jaar | 40 | 174 |
| Overleden binnen 90 dagen na stereotactische bestralinglager is beter | 1,9% | 0,8% |
| Overleden binnen 30 dagen na de longoperatielager is beter | — | 0,9% |
| Gecompliceerd beloop na de longoperatielager is beter | — | 12,6% |
| Overleden binnen 90 dagen na chemoradiatielager is beter | 0,0% | 1,1% |
Operaties bij kinderen
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal lies- en balzakoperaties bij kinderenaantal per jaar | 30 | 43 |
| Aantal operaties voor pylorusstenose (maagportier)aantal per jaar | — | 15 |
Spoedeisende hulp
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal opgevangen patiënten met ernstig meervoudig letselaantal per jaar | 63 | 33 |
Staaroperatie
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Beter zien na de operatie (minstens 1 regel visuswinst)hoger is beter | 90,3% | 94,5% |
| Na 4-6 weken binnen 0,5 dioptrie van de beoogde sterktehoger is beter | 85,7% | 77,7% |
Wervelfusie
| Indicator | VieCuri | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 3,1% | 3,1% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 0,8% | 0,7% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 2,3% | 2,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,8% | 0,0% |
Jaarrekening
Geconsolideerde cijfers van Stichting Viecuri, Medisch Centrum voor Noord-Limburg, uit de openbare jaarverantwoording.
| Jaar | Opbrengsten | Lasten | Resultaat | Marge | Eigen vermogen | Solvabiliteit | Liquide middelen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aangeleverd 30 mei 2026 | € 401 mln | € 392 mln | € 4,0 mln | 1,0% | € 81 mln | 23,4% | € 45 mln |
| 2024aangeleverd 28 mei 2025 | € 378 mln | € 374 mln | € 1,2 mln | 0,3% | € 77 mln | 24,5% | € 39 mln |
| 2023aangeleverd 19 juni 2024 | € 350 mln | € 355 mln | −€ 7,9 mln | -2,2% | € 76 mln | 26,9% | € 28 mln |
| Sectorgemiddelde, Algemeen ziekenhuis (2024) | |||||||
| 2024 | — | — | — | 2% | — | 36% | — |
Personeel
| Jaar | Zorgverleners | Verzuim | Lang open vacatures |
|---|---|---|---|
| 2025 | 130 | 5,9% | 22 |
| 2024 | 181 | 6,6% | 57 |
| 2023 | — | — | — |
Zorgverleners: gemiddeld aantal personen in de zorg. Verzuim: het ziekteverzuim van de zorgverleners. Lang open: vacatures die drie maanden of langer openstaan.
Bestuur en toezicht
Zoals het register ze vermeldt bij de jaarverantwoording over 2025.
Raad van bestuur
- IJsbrand Cornelis SchoutenVoorzitter Raad van Bestuur · sinds 1 januari 2017
- Nastasja Alexandra Johanna Cornelissen - KolorzLid Raad van Bestuur · sinds 1 juni 2021
Raad van toezicht
- Maas Jan HeinemanVoorzitter Raad van Toezicht · sinds 1 november 2018
- Dennis Johannes ZonneveldLid Raad van Toezicht · sinds 1 juni 2021
- Josephus Wilhelmus Maria VerbugtLid Raad van Toezicht · sinds 1 juni 2021
- Mireille Johanna Cornelia Anna de Wee ; Lid Raad van Toezicht · sinds 1 juli 2022
Gevolmachtigden en overige
- Roy Anna Matheus HeesenStrategisch inkoper · sinds 1 oktober 2022
- Wouter Michiel Johannes JanssenStrategisch inkoper · sinds 1 oktober 2022
- Jovan NikolicStrategisch inkoper · sinds 1 januari 2024
- Anouke Jannette Reuvers - JansenDirecteur Bedrijfsvoering · sinds 1 februari 2025
- Sandra Catharina Hendrika van LipzigStrategisch inkoper · sinds 1 september 2025
Parkeren
Venlo
€ 2,46 per uur. De eerste 20 minuten gratis. Dagmaximum € 9,50.
€ 0,41 per 10 minuten; dagtarief geldt vanaf 4 uur; gratis pas (borg € 50) voor patiënten die minstens 3 keer per week komen.
Gelezen op de website van het ziekenhuis, 2 november 2026.