BudgetState Ziekenhuizen / Behandelingen / Neurochirurgie / Orthopedie
Neurochirurgie / Orthopedie
Wervelfusie
Bij 15 van de 20 ziekenhuizen is de kortste wachttijd langer dan de Treeknorm van 49 dagen; de mediaan is 74 dagen (27 oktober 2026). Het langst wacht u bij Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis: 194 dagen. Een jaar eerder was de mediaan 70 dagen.
Kwaliteitscijfers verslagjaar 2025: 4 indicatoren, zoals de ziekenhuizen ze aanleverden.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keer
Elke stip is de locatie die de wachttijd opgaf, gekleurd naar de Treeknorm. Wijs een stip aan voor de wachttijd; klik voor het ziekenhuis.
Mediane wachttijd, elke twee weken
Wachttijd per ziekenhuis, kortste eerst
Alle ziekenhuizen
Sorteert op afstand; uw keuze blijft in uw browser.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keergeen opgave
| Ziekenhuis | Afstand | WachttijdTreeknorm: 49 dagen | Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | Diepe wondinfectielager is beter | Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nederlandmediaan van de ziekenhuizen | 74 dgn | 3,1% | 0,7% | 2,0% | 0,0% | |
| RadboudumcNijmegen | 32 dgn | — | — | — | — | |
| Bravis ziekenhuisRoosendaal | 34 dgn | 3,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Erasmus MCRotterdam | 40 dgn | 3,7% | 0,0% | 3,7% | 3,7% | |
| Streekziekenhuis Koningin BeatrixWinterswijk | 42 dgn | — | — | — | — | |
| Nij SmellingheDrachten | 46 dgn | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Groene Hart ZiekenhuisGouda | 54 dgn | 2,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Elkerliek ziekenhuisHelmond | 55 dgn | — | — | — | — | |
| Maasstad ZiekenhuisRotterdam | 57 dgn | 1,8% | 1,8% | 0,9% | 0,0% | |
| Haaglanden Medisch Centrum's-Gravenhage | 60 dgn | 4,7% | 2,3% | 4,1% | 2,9% | |
| Ziekenhuis Gelderse ValleiEde | 70 dgn | 3,9% | 1,3% | 0,0% | 0,0% | |
| DiakonessenhuisUtrecht | 77 dgn | 4,3% | 4,3% | 4,3% | 4,3% | |
| UMCGGroningen | 78 dgn | 8,6% | 8,6% | 7,1% | 2,9% | |
| Catharina ZiekenhuisEindhoven | 89 dgn | 4,1% | 0,0% | 4,1% | 0,0% | |
| Medisch Spectrum TwenteEnschede | 110 dgn | 1,3% | 5,3% | 2,6% | 1,3% | |
| VieCuriVenlo | 131 dgn | 3,1% | 0,8% | 2,3% | 0,8% | |
| RijnstateArnhem | 137 dgn | 2,9% | 0,0% | 2,0% | 2,0% | |
| Sint MaartenskliniekUbbergen | 142 dgn | 0,6% | 0,9% | 1,2% | 0,0% | |
| AmphiaBreda | 162 dgn | 3,6% | 0,0% | 3,6% | 0,0% | |
| Dijklander ZiekenhuisHoorn | 175 dgn | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Elisabeth-TweeSteden ZiekenhuisTilburg | 194 dgn | 5,7% | 1,9% | 3,1% | 0,6% | |
| Alrijne ZiekenhuisLeiderdorp | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Canisius-Wilhelmina ZiekenhuisNijmegen | — | 5,3% | 0,0% | 5,3% | 0,0% | |
| FlevoziekenhuisAlmere | — | 3,9% | 5,4% | 2,3% | 1,5% | |
| HagaZiekenhuisDen Haag | — | 1,1% | 1,1% | 1,6% | 0,6% | |
| IsalaZwolle | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Jeroen Bosch Ziekenhuis's-Hertogenbosch | — | 4,3% | 0,0% | 4,3% | 0,0% | |
| LUMCLeiden | — | 5,9% | 0,0% | 5,9% | 0,0% | |
| Maastricht UMC+Maastricht | — | 7,7% | 0,0% | 7,7% | 0,0% | |
| Martini ZiekenhuisGroningen | — | 0,0% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | |
| Noordwest ZiekenhuisgroepAlkmaar | — | 2,4% | 0,0% | 1,2% | 0,0% | |
| OLVGAmsterdam | — | 3,7% | 1,8% | 1,8% | 0,0% | |
| Orthopedisch Centrum Oost NederlandHengelo | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | |
| Spaarne GasthuisHaarlem | — | 2,3% | 1,2% | 1,2% | 0,0% | |
| St. Antonius ZiekenhuisNieuwegein | — | 3,5% | 10,3% | 3,5% | 0,0% | |
| UMC UtrechtUtrecht | — | 0,0% | 4,8% | 0,0% | 0,0% | |
| ZuyderlandHeerlen | — | 0,7% | 0,7% | 2,9% | 0,7% |
Wachttijd: de kortste over de locaties van het ziekenhuis, laatste opgave tot 27 oktober 2026. Kwaliteit: verslagjaar 2025. Klik op een kolomkop om te sorteren.