BudgetState Ziekenhuizen / Ziekenhuizen
Algemeen ziekenhuis · Zwolle
Isala
107 van 155 boven de norm
2025, marge 2,0%
sectorgemiddelde 36% (2024)
Zwolle
Locaties
- Isala DiaconessenhuisHoogeveenseweg, 7943KA Meppel
- Isala Diaconessenhuis SteenwijkSluisweg, 8332JC Steenwijk
- Isala HeerdeEperweg, 8181ET Heerde
- Isala KampenEngelenbergplantsoen, 8266AB Kampen
- Isala klinieken, loc. ZwolleDokter van Heesweg, 8025AB Zwolle
Wachttijden
Laatste opgave: 27 oktober 2026. Boven de norm eerst.
Boven de norm, elke twee weken
Wachttijden tegen de norm, per soort
Behandelingen
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| Operatie vergrote prostaatUrologie | 400 dgn | 61 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| NeustussenschotcorrectieKNO | 203 dgn | 81 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Operatie bij goedaardige anale aandoeningenChirurgie / Dermatologie | 100 dgn | 49 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Navelbreukoperatie bij volwassenenChirurgie | 100 dgn | 53 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| LiesbreukoperatieChirurgie | 100 dgn | 49 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Operatie meniscus of kniebandenChirurgie / Orthopedie | 92 dgn | 50 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| BorstreconstructiePlastische chirurgie | 75 dgn | 79 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Operatie ziekte van DupuytrenPlastische chirurgie | 75 dgn | 66 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| GalblaasverwijderingChirurgie | 70 dgn | 43 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Totale knievervangingOrthopedie | 70 dgn | 84 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Amandelen of neusamandel verwijderenKNO | 68 dgn | 60 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Tand of kies trekken zonder narcoseKaakchirurgie | 65 dgn | 57 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Trommelvliesbuisjes plaatsenKNO | 64 dgn | 37 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Niersteenverwijdering via de huid (PCNL)Urologie | 60 dgn | 49 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| WortelpuntresectieKaakchirurgie | 60 dgn | 39 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Mohs-chirurgieDermatologie | 60 dgn | 54 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Operatie incontinentie of verzakking (vrouw)Gynaecologie | 60 dgn | 71 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| BaarmoederverwijderingGynaecologie | 60 dgn | 64 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Endoveneuze spataderbehandelingDermatologie | 58 dgn | 57 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Kijkoperatie van de knieOrthopedie | 41 dgn | 42 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Totale heupvervangingOrthopedie | 40 dgn | 64 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Operatie prostaatkankerUrologie | 40 dgn | 35 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Sterilisatie bij de vrouwGynaecologie | 40 dgn | 48 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Operatie triggerfingerPlastische chirurgie | 38 dgn | 32 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| OoglidcorrectieOogheelkunde | 38 dgn | 54 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Operatie carpaletunnelsyndroomChirurgie / Plastische chirurgie / Orthopedie | 38 dgn | 44 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| StaaroperatieOogheelkunde | 30 dgn | 49 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
Polikliniek: eerste afspraak
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| Oogheelkunde (algemeen)Oogheelkunde | 882 dgn | 59 dgn | Isala Kampen |
| Maag-, darm- en leverziekten (algemeen)Maag-, darm- en leverziekten | 198 dgn | 98 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Chirurgie (algemeen)Chirurgie | 143 dgn | 14 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Kindergeneeskunde (algemeen)Kindergeneeskunde | 137 dgn | 35 dgn | Isala Diaconessenhuis Steenwijk |
| Gynaecologie (algemeen)Gynaecologie | 119 dgn | 72 dgn | Isala Diaconessenhuis Steenwijk |
| VruchtbaarheidsproblemenGynaecologie | 106 dgn | 60 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Neurologie (algemeen)Neurologie | 77 dgn | 64 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| RugherniaNeurologie | 62 dgn | 57 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| ProctologieChirurgie | 55 dgn | 25 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Plastische chirurgie (algemeen)Plastische chirurgie | 48 dgn | 24 dgn | Isala Kampen |
| Urologie (algemeen)Urologie | 47 dgn | 32 dgn | Isala Kampen |
| EndocrinologieInterne geneeskunde | 37 dgn | 48 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| RevalidatieRevalidatie | 36 dgn | 36 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| SportgeneeskundeSportgeneeskunde | 36 dgn | 26 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Reumatologie (algemeen)Reumatologie | 35 dgn | 47 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| StaarOogheelkunde | 35 dgn | 20 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| NekherniaNeurochirurgie | 35 dgn | 46 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Dermatologie (algemeen)Dermatologie | 34 dgn | 35 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Neurochirurgie (algemeen)Neurochirurgie | 31 dgn | 42 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| PijnbestrijdingAnesthesiologie | 27 dgn | 58 dgn | Isala Heerde |
| Interne geneeskunde (algemeen)Interne geneeskunde | 24 dgn | 42 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| NefrologieInterne geneeskunde | 23 dgn | 33 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Longgeneeskunde (algemeen)Longgeneeskunde | 22 dgn | 28 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| VaatchirurgieChirurgie | 21 dgn | 18 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| RugherniaNeurochirurgie | 21 dgn | 46 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Cardiologie (algemeen)Cardiologie | 14 dgn | 28 dgn | Isala Kampen |
| HeupklachtenOrthopedie | 14 dgn | 14 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Medische oncologieInterne geneeskunde | 10 dgn | 9 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| KNO (algemeen)KNO | 9 dgn | 21 dgn | Isala Kampen |
| KaakchirurgieKaakchirurgie | 7 dgn | 31 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Borstonderzoek (mammapoli)Chirurgie | 3 dgn | 3 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| KinderneurologieKindergeneeskunde | 0 dgn | 37 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| KindercardiologieKindergeneeskunde | 0 dgn | 31 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| LiesbreukChirurgie | 0 dgn | 17 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Orthopedie (algemeen)Orthopedie | 0 dgn | 14 dgn | Isala Diaconessenhuis Steenwijk |
Onderzoek
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| CT-scanRadiologie | 40 dgn | 14 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Botdichtheidsmeting (DEXA)Radiologie | 31 dgn | 18 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| Afwijkend uitstrijkje baarmoederhalsGynaecologie | 14 dgn | 17 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| RöntgenfotoRadiologie | 12 dgn | 1 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| EchografieRadiologie | 12 dgn | 13 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
| Onderzoek naar slaapapneuKNO / Longgeneeskunde / Neurologie | 10 dgn | 45 dgn | Isala Diaconessenhuis |
| MammografieRadiologie | 7 dgn | 5 dgn | Isala klinieken, loc. Zwolle |
Kwaliteit per behandeling
Verslagjaar 2025, zoals het ziekenhuis het opgaf, naast de mediaan van alle ziekenhuizen.
Alvleesklierkanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal alvleesklierkopoperaties (Whipple)aantal per jaar | 57 | 44 |
| Ernstige complicaties na de operatielager is beter | 26,5% | 32,3% |
| Overleden binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 2,6% | 2,4% |
| Mediane wachttijd tot de behandeling in dagenlager is beter | 36 | 32 |
Amandelen of neusamandel verwijderen
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (keelamandelen)lager is beter | 4,3% | 2,6% |
| Heroperatie wegens nabloeding binnen 14 dagen (neusamandel)lager is beter | 0,6% | 0,0% |
Aneurysma van de buikslagader
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties voor een aorta-aneurysma of dissectieaantal per jaar | 129 | 69 |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie gescheurd aneurysmalager is beter | 19,1% | 24,2% |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie intact aneurysmalager is beter | 1,1% | 1,5% |
| Ongecompliceerd herstel na geplande operatie (textbook outcome)hoger is beter | 65,2% | 76,0% |
Beroerte (CVA)
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een beroerteaantal per jaar | 1.322 | 570 |
| Mediane tijd van binnenkomst tot trombolyse in minutenlager is beter | 25 | 29 |
Blaaskanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal blaasverwijderingen bij blaaskankeraantal per jaar | 46 | 42 |
| Urologen die blaasverwijderingen uitvoerenaantal specialisten | 3 | 3 |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 15,2% | 15,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 0,0% | 0,9% |
Borstimplantaten
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (reconstructie)lager is beter | 2,6% | 2,6% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (reconstructie)lager is beter | 15,2% | 3,3% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (cosmetisch)lager is beter | 2,0% | 0,0% |
Borstkanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal geopereerde patiënten met borstkankeraantal per jaar | 461 | 216 |
| Oncologisch chirurgen die borstkanker behandelenaantal specialisten | 5 | 4 |
| Plastisch chirurgen die borstkankerpatiënten behandelenaantal specialisten | 9 | 3 |
| Mediane tijd van diagnose tot start behandeling in dagenlager is beter | 35 | 32 |
Chronische nierschade en dialyse
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gestart met dialyse via een werkende shunt of PD-katheterhoger is beter | 42,9% | 64,2% |
Darmkanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij dikkedarmkankeraantal per jaar | 122 | 78 |
| Aantal operaties bij endeldarmkankeraantal per jaar | 49 | 30 |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie endeldarmlager is beter | 1,4% | 0,0% |
| Gecompliceerd beloop na operatie dikke darmlager is beter | 11,1% | 11,6% |
| Gecompliceerd beloop na operatie endeldarmlager is beter | 19,5% | 20,2% |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie dikke darmlager is beter | 2,0% | 2,2% |
| Mediane tijd van diagnose tot behandeling in dagen (dikke darm)lager is beter | 43 | 36,8 |
Diabetes
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met diabetes bij de kinderartsaantal per jaar | 339 | 99 |
| Aantal patiënten met diabetes bij de internistaantal per jaar | 3.163 | 1.350 |
| Kinderarts: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 59,9% | 47,8% |
| Internist: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 45,1% | 42,3% |
| Kinderarts: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 2,1% | 5,9% |
| Internist: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 3,7% | 5,3% |
Dotterbehandeling (PCI)
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Overleden binnen 30 dagen na dotterbehandelinglager is beter | 2,5% | 2,6% |
| Overleden binnen 1 jaar na dotterbehandelinglager is beter | 4,4% | 5,1% |
| Ongeplande nieuwe ingreep aan hetzelfde vat binnen 1 jaarlager is beter | 2,7% | 2,6% |
Etalagebenen (perifeer vaatlijden)
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gecertificeerde vaatchirurgenaantal specialisten | 5 | 4 |
| Interventieradiologen voor vaatbehandelingenaantal specialisten | 6 | 4 |
Galblaasverwijdering (galstenen)
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heropgenomen door een complicatie binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 3,3% | 2,8% |
Gebroken heup
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal behandelde heupfracturenaantal per jaar | 668 | 293 |
| Mobiliteitsscore na 3 maanden, eerder volledig mobiel (1 = best)lager is beter | 2,2 | 2,6 |
| Hulpbehoefte (ADL) na 3 maanden, eerder zelfstandig (0 = geen)lager is beter | 1,1 | 1,3 |
Gynaecologische kanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal debulkingsoperaties bij eierstokkankeraantal per jaar | 60 | 60 |
| Aantal operaties bij baarmoederslijmvlieskankeraantal per jaar | 147 | 64 |
| Tumor volledig verwijderd bij primaire debulking (eierstok)hoger is beter | 75,0% | 90,8% |
| Gecompliceerd beloop na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | 2,9% | 6,9% |
| Gecompliceerd beloop na kijkoperatie baarmoeder (gecorrigeerd)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Mediane tijd van eerste bezoek tot debulking in dagenlager is beter | 54,5 | 35,2 |
Halsslagaderoperatie
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal ingrepen aan de halsslagaderaantal per jaar | 65 | 48 |
| Overleden binnen 30 dagen na de ingreeplager is beter | 0,9% | 0,8% |
| Nabloeding binnen 30 dagenlager is beter | 2,6% | 2,5% |
| Neurologische complicatie binnen 30 dagenlager is beter | 1,7% | 2,0% |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 81,2% | 79,8% |
Hernia of kanaalstenose
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,7% | 0,4% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 0,3% | 0,3% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,2% | 0,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Heupprothese
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal heupprothesesaantal per jaar | 844 | 421 |
| Orthopedisch chirurgen die heuprevisies uitvoerenaantal specialisten | 3 | 4 |
| Orthopedisch chirurgen die heupprotheses plaatsenaantal specialisten | 9 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,7% | 0,7% |
| Gemiddelde verbetering heupscore (OHS) na 12 maandenhoger is beter | — | 18,6 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | — | 5,8 |
| Revisie binnen 1 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 0,3% | 0,9% |
Incontinentie of verzakking bij vrouwen
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Veel tot zeer veel verbeterd na de operatiehoger is beter | 83,7% | 90,8% |
Kankerzorg (algemeen)
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij nierkankeraantal per jaar | 11 | 54 |
| Aantal operaties aan de dikke darmaantal per jaar | 220 | 131 |
| Aantal operaties aan de endeldarmaantal per jaar | 98 | 46 |
| Aantal operaties voor uitzaaiingen in de leveraantal per jaar | 90 | 36 |
| Aantal patiënten geopereerd aan schildklierkankeraantal per jaar | 20 | 18 |
| Gynaecoloog-oncologen in fteaantal specialisten | 2 | 2,6 |
Knieprothese
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal totale knieprothesesaantal per jaar | 547 | 310 |
| Aantal halve knieprothesesaantal per jaar | 168 | 79 |
| Orthopedisch chirurgen die knierevisies uitvoerenaantal specialisten | 2 | 3 |
| Orthopedisch chirurgen die knieprotheses plaatsenaantal specialisten | 10 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,3% | 0,4% |
| Gemiddelde verbetering kniescore (OKS) na 12 maandenhoger is beter | — | 15,3 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | — | 4,9 |
| Revisie binnen 3 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 0,6% | 1,3% |
Leveroperatie
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal leverresectiesaantal per jaar | 66 | 50 |
| Ongecompliceerd herstel na leveroperatie (gecorrigeerd)hoger is beter | 85,8% | 84,4% |
Longkanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal longresectiesaantal per jaar | 75 | 64 |
| Aantal longkankerpatiënten met in opzet genezende bestralingaantal per jaar | 177 | 174 |
| Overleden binnen 90 dagen na stereotactische bestralinglager is beter | 2,1% | 0,8% |
| Overleden binnen 30 dagen na de longoperatielager is beter | 1,1% | 0,9% |
| Gecompliceerd beloop na de longoperatielager is beter | 8,1% | 12,6% |
| Overleden binnen 90 dagen na chemoradiatielager is beter | 4,9% | 1,1% |
Melanoom
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal nieuwe patiënten met inoperabel melanoom (stadium III/IV)aantal per jaar | 70 | 67 |
| Nog in leven 1 jaar na diagnose (stadium III/IV)hoger is beter | 64,5% | 62,3% |
| Nog in leven 2 jaar na diagnose (stadium III/IV)hoger is beter | 46,8% | 48,2% |
Operaties bij kinderen
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal lies- en balzakoperaties bij kinderenaantal per jaar | 222 | 43 |
| Aantal operaties voor pylorusstenose (maagportier)aantal per jaar | — | 15 |
Prostaatkanker
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal prostaatverwijderingen bij prostaatkankeraantal per jaar | 127 | 186 |
| Urologen die prostaatverwijderingen uitvoerenaantal specialisten | 4 | 4 |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 3,9% | 2,2% |
| PSA nog meetbaar (boven 0,1) 6 maanden na de operatielager is beter | 8,9% | 5,7% |
Spoedeisende hulp
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal opgevangen patiënten met ernstig meervoudig letselaantal per jaar | 273 | 33 |
Staaroperatie
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Beter zien na de operatie (minstens 1 regel visuswinst)hoger is beter | 94,7% | 94,5% |
| Na 4-6 weken binnen 0,5 dioptrie van de beoogde sterktehoger is beter | 77,8% | 77,7% |
Wervelfusie
| Indicator | Isala | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,0% | 3,1% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 0,0% | 0,7% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,0% | 2,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Jaarrekening
Cijfers van Stichting Isala Klinieken, uit de openbare jaarverantwoording.
| Jaar | Opbrengsten | Lasten | Resultaat | Marge | Eigen vermogen | Solvabiliteit | Liquide middelen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aangeleverd 28 mei 2026 | € 982 mln | € 956 mln | € 20 mln | 2,0% | € 253 mln | 33,2% | € 5,7 mln |
| 2024aangeleverd 28 mei 2025 | € 921 mln | € 893 mln | € 24 mln | 2,6% | € 234 mln | 31,3% | € 147 mln |
| 2023aangeleverd 21 mei 2024 | € 860 mln | € 854 mln | −€ 2,0 mln | -0,2% | € 210 mln | 29,0% | € 98 mln |
| Sectorgemiddelde, Algemeen ziekenhuis (2024) | |||||||
| 2024 | — | — | — | 2% | — | 36% | — |
Personeel
| Jaar | Zorgverleners | Verzuim | Lang open vacatures |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4.397 | 6,4% | 6 |
| 2024 | 4.907 | 5,9% | 4 |
| 2023 | — | — | — |
Zorgverleners: gemiddeld aantal personen in de zorg. Verzuim: het ziekteverzuim van de zorgverleners. Lang open: vacatures die drie maanden of langer openstaan.
Bestuur en toezicht
Zoals het register ze vermeldt bij de jaarverantwoording over 2025.
Raad van bestuur
- Hillechiena Harmina KuperBestuurder · sinds 20 september 2023
- Michèla Christina Alberta BlomBestuurder · sinds 20 september 2023
- Wouter Lourens VreemanBestuurder · sinds 1 februari 2025
Raad van toezicht
- Riekele Hendrik van Terwisgavoorzitter Raad van Toezicht · sinds 20 september 2023
- Jacob Kievitlid van Raad van Toezicht · sinds 20 september 2023
- Margarethe Akkeline Christine Kasper - de Kroonlid van Raad van Toezicht · sinds 20 september 2023
- Ronald Wilhelmus Lambertus Spanjerslid van Raad van Toezicht · sinds 20 september 2023
- Mélanie Hélène Koelemaijlid van Raad van Toezicht · sinds 1 december 2023
- Gerardus Henricus Adrianus Maria van Berlo; lid van Raad van Toezicht · sinds 1 april 2024
Parkeren
Zwolle
€ 2,10 per uur. De eerste 20 minuten gratis. Dagmaximum € 9,30.
Starttarief € 1,20, daarna € 0,70 of € 0,60 per 20 minuten (omgerekend tot € 2,10 per uur); zon- en feestdagen gratis.
Gelezen op de website van het ziekenhuis, 2 november 2026.