BudgetState Ziekenhuizen / Ziekenhuizen
Algemeen ziekenhuis · Haarlem
Spaarne Gasthuis
44 van 146 boven de norm
2025, marge 3,8%
sectorgemiddelde 36% (2024)
Haarlem (Zuid)
Locaties
- Spaarne Gasthuis Noord, loc. HaarlemVondelweg, 2026BW Haarlem
- Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie HoofddorpSpaarnepoort, 2134TM Hoofddorp
- Spaarne Gasthuis, loc. HaarlemBoerhaavelaan, 2035RC Haarlem
Wachttijden
Laatste opgave: 27 oktober 2026. Boven de norm eerst.
Boven de norm, elke twee weken
Wachttijden tegen de norm, per soort
Behandelingen
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| BaarmoederverwijderingGynaecologie | 222 dgn | 64 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Operatie incontinentie of verzakking (vrouw)Gynaecologie | 189 dgn | 71 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Operatie vergrote prostaatUrologie | 124 dgn | 61 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Sterilisatie bij de manChirurgie / Urologie | 96 dgn | 43 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Totale heupvervangingOrthopedie | 90 dgn | 64 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Totale knievervangingOrthopedie | 90 dgn | 84 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Zenuw vrijleggen (o.a. carpaletunnelsyndroom)Neurochirurgie | 66 dgn | 46 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| BesnijdenisUrologie / Chirurgie | 63 dgn | 50 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Maagverkleining bij overgewichtChirurgie | 61 dgn | 52 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Operatie meniscus of kniebandenChirurgie / Orthopedie | 60 dgn | 50 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| StaaroperatieOogheelkunde | 59 dgn | 49 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| NiersteenvergruizingUrologie | 51 dgn | 27 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| OoglidcorrectieOogheelkunde | 50 dgn | 54 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| BorstreconstructiePlastische chirurgie | 42 dgn | 79 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Operatie ziekte van DupuytrenPlastische chirurgie | 30 dgn | 66 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Kijkoperatie van de knieOrthopedie | 30 dgn | 42 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Operatie bij goedaardige anale aandoeningenChirurgie / Dermatologie | 10 dgn | 49 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| GalblaasverwijderingChirurgie | 10 dgn | 43 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Navelbreukoperatie bij volwassenenChirurgie | 10 dgn | 53 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| LiesbreukoperatieChirurgie | 10 dgn | 49 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
Polikliniek: eerste afspraak
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| Kindergeneeskunde (algemeen)Kindergeneeskunde | 70 dgn | 35 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Plastische chirurgie (algemeen)Plastische chirurgie | 55 dgn | 24 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Dermatologie (algemeen)Dermatologie | 39 dgn | 35 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Longgeneeskunde (algemeen)Longgeneeskunde | 35 dgn | 28 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Voet- en enkelklachtenOrthopedie | 35 dgn | 21 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| RevalidatieRevalidatie | 30 dgn | 36 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Urologie (algemeen)Urologie | 30 dgn | 32 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Reumatologie (algemeen)Reumatologie | 29 dgn | 47 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Neurologie (algemeen)Neurologie | 29 dgn | 64 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Neurochirurgie (algemeen)Neurochirurgie | 29 dgn | 42 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| EndocrinologieInterne geneeskunde | 27 dgn | 48 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| RugklachtenOrthopedie | 26 dgn | 24 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Maag-, darm- en leverziekten (algemeen)Maag-, darm- en leverziekten | 25 dgn | 98 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| NefrologieInterne geneeskunde | 22 dgn | 33 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Interne geneeskunde (algemeen)Interne geneeskunde | 21 dgn | 42 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| SchouderklachtenOrthopedie | 18 dgn | 20 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Oogheelkunde (algemeen)Oogheelkunde | 16 dgn | 59 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| VaatchirurgieChirurgie | 15 dgn | 18 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| AllergologieInterne geneeskunde | 14 dgn | 72 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Gynaecologie (algemeen)Gynaecologie | 14 dgn | 72 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Cardiologie (algemeen)Cardiologie | 11 dgn | 28 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| Medische oncologieInterne geneeskunde | 10 dgn | 9 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| HeupklachtenOrthopedie | 5 dgn | 14 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Orthopedie (algemeen)Orthopedie | 5 dgn | 14 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| KnieklachtenOrthopedie | 5 dgn | 14 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| LiesbreukChirurgie | 3 dgn | 17 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| ProctologieChirurgie | 3 dgn | 25 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Chirurgie (algemeen)Chirurgie | 3 dgn | 14 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Klinische geriatrieGeriatrie | 3 dgn | 28 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| PijnbestrijdingAnesthesiologie | 0 dgn | 58 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
| Borstonderzoek (mammapoli)Chirurgie | 0 dgn | 3 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
Onderzoek
| Waarvoor | Wachttijd | Mediaan in Nederland | Locatie |
|---|---|---|---|
| Gastroscopie (maagonderzoek)Maag-, darm- en leverziekten | 28 dgn | 26 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| Coloscopie (darmonderzoek)Maag-, darm- en leverziekten | 28 dgn | 28 dgn | Spaarne Gasthuis, hoofdlocatie Hoofddorp |
| MRI van heup of beenRadiologie | 7 dgn | 20 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| MRI van schouder of armRadiologie | 7 dgn | 20 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| MRI van de rugRadiologie | 7 dgn | 20 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| MRI van de nekRadiologie | 7 dgn | 22 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| MRI van de hersenenRadiologie | 7 dgn | 21 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| EchografieRadiologie | 3 dgn | 13 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| MammografieRadiologie | 2 dgn | 5 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| CT-scanRadiologie | 1 dgn | 14 dgn | Spaarne Gasthuis Noord, loc. Haarlem |
| RöntgenfotoRadiologie | 0 dgn | 1 dgn | Spaarne Gasthuis, loc. Haarlem |
Kwaliteit per behandeling
Verslagjaar 2025, zoals het ziekenhuis het opgaf, naast de mediaan van alle ziekenhuizen.
Aneurysma van de buikslagader
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties voor een aorta-aneurysma of dissectieaantal per jaar | 114 | 69 |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie gescheurd aneurysmalager is beter | 30,8% | 24,2% |
| Overleden binnen 30 dagen na operatie intact aneurysmalager is beter | 0,4% | 1,5% |
| Ongecompliceerd herstel na geplande operatie (textbook outcome)hoger is beter | 75,1% | 76,0% |
Beroerte (CVA)
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een beroerteaantal per jaar | 801 | 570 |
| Mediane tijd van binnenkomst tot trombolyse in minutenlager is beter | 29 | 29 |
Blaaskanker
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal blaasverwijderingen bij blaaskankeraantal per jaar | 23 | 42 |
| Urologen die blaasverwijderingen uitvoerenaantal specialisten | 4 | 3 |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 30,4% | 15,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 4,0% | 0,9% |
Borstimplantaten
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (reconstructie)lager is beter | 7,3% | 2,6% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie binnen 60 dagen (cosmetisch)lager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (reconstructie)lager is beter | 10,8% | 3,3% |
| Verwijderd/gewisseld door complicatie, dag 61 tot 365 (cosmetisch)lager is beter | 7,1% | 0,0% |
Borstkanker
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal geopereerde patiënten met borstkankeraantal per jaar | 465 | 216 |
| Oncologisch chirurgen die borstkanker behandelenaantal specialisten | 6 | 4 |
| Plastisch chirurgen die borstkankerpatiënten behandelenaantal specialisten | 7 | 3 |
| Mediane tijd van diagnose tot start behandeling in dagenlager is beter | 34 | 32 |
Chronische nierschade en dialyse
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gestart met dialyse via een werkende shunt of PD-katheterhoger is beter | 52,4% | 64,2% |
Darmkanker
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij dikkedarmkankeraantal per jaar | 111 | 78 |
| Aantal operaties bij endeldarmkankeraantal per jaar | 36 | 30 |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie endeldarmlager is beter | 0,0% | 0,0% |
| Gecompliceerd beloop na operatie dikke darmlager is beter | 13,2% | 11,6% |
| Gecompliceerd beloop na operatie endeldarmlager is beter | 28,6% | 20,2% |
| Overleden binnen 90 dagen na operatie dikke darmlager is beter | 0,3% | 2,2% |
| Mediane tijd van diagnose tot behandeling in dagen (dikke darm)lager is beter | 45,5 | 36,8 |
Diabetes
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met diabetes bij de kinderartsaantal per jaar | 186 | 99 |
| Aantal patiënten met diabetes bij de internistaantal per jaar | 3.085 | 1.350 |
| Kinderarts: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 48,9% | 47,8% |
| Internist: bloedsuiker goed ingesteld (HbA1c onder 58)hoger is beter | 46,4% | 42,3% |
| Kinderarts: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 8,1% | 5,9% |
| Internist: bloedsuiker veel te hoog (HbA1c boven 86)lager is beter | 4,5% | 5,3% |
Etalagebenen (perifeer vaatlijden)
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Gecertificeerde vaatchirurgenaantal specialisten | 6 | 4 |
| Interventieradiologen voor vaatbehandelingenaantal specialisten | 5 | 4 |
Galblaasverwijdering (galstenen)
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heropgenomen door een complicatie binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 1,3% | 2,8% |
Gebroken heup
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal behandelde heupfracturenaantal per jaar | 509 | 293 |
| Mobiliteitsscore na 3 maanden, eerder volledig mobiel (1 = best)lager is beter | 2,7 | 2,6 |
| Hulpbehoefte (ADL) na 3 maanden, eerder zelfstandig (0 = geen)lager is beter | 1,5 | 1,3 |
Gynaecologische kanker
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal debulkingsoperaties bij eierstokkankeraantal per jaar | 0 | 60 |
| Aantal operaties bij baarmoederslijmvlieskankeraantal per jaar | 65 | 64 |
| Tumor volledig verwijderd bij primaire debulking (eierstok)hoger is beter | — | 90,8% |
| Gecompliceerd beloop na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | — | 6,9% |
| Gecompliceerd beloop na kijkoperatie baarmoeder (gecorrigeerd)lager is beter | 3,6% | 0,0% |
| Overleden binnen 30 dagen na debulking eierstok (gecorrigeerd)lager is beter | — | 0,0% |
| Mediane tijd van eerste bezoek tot debulking in dagenlager is beter | — | 35,2 |
Halsslagaderoperatie
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal ingrepen aan de halsslagaderaantal per jaar | 48 | 48 |
| Overleden binnen 30 dagen na de ingreeplager is beter | 0,0% | 0,8% |
| Nabloeding binnen 30 dagenlager is beter | 0,6% | 2,5% |
| Neurologische complicatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,6% | 2,0% |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 72,4% | 79,8% |
Hernia of kanaalstenose
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 0,4% | 0,4% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 0,9% | 0,3% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 0,4% | 0,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,2% | 0,0% |
Heupprothese
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal heupprothesesaantal per jaar | 639 | 421 |
| Orthopedisch chirurgen die heuprevisies uitvoerenaantal specialisten | 8 | 4 |
| Orthopedisch chirurgen die heupprotheses plaatsenaantal specialisten | 10 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,5% | 0,7% |
| Gemiddelde verbetering heupscore (OHS) na 12 maandenhoger is beter | 21,6 | 18,6 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | 6,9 | 5,8 |
| Revisie binnen 1 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 1,3% | 0,9% |
Incontinentie of verzakking bij vrouwen
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Veel tot zeer veel verbeterd na de operatiehoger is beter | 93,9% | 90,8% |
Kankerzorg (algemeen)
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal operaties bij nierkankeraantal per jaar | 50 | 54 |
| Aantal operaties aan de dikke darmaantal per jaar | 208 | 131 |
| Aantal operaties aan de endeldarmaantal per jaar | 59 | 46 |
| Aantal operaties voor uitzaaiingen in de leveraantal per jaar | — | 36 |
| Aantal patiënten geopereerd aan schildklierkankeraantal per jaar | 10 | 18 |
| Gynaecoloog-oncologen in fteaantal specialisten | — | 2,6 |
Knieprothese
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal totale knieprothesesaantal per jaar | 450 | 310 |
| Aantal halve knieprothesesaantal per jaar | 166 | 79 |
| Orthopedisch chirurgen die knierevisies uitvoerenaantal specialisten | 4 | 3 |
| Orthopedisch chirurgen die knieprotheses plaatsenaantal specialisten | 9 | 5 |
| Diepe wondinfectie binnen 90 dagenlager is beter | 0,0% | 0,4% |
| Gemiddelde verbetering kniescore (OKS) na 12 maandenhoger is beter | 15,7 | 15,3 |
| Gemiddelde afname pijn bij bewegen na 12 maandenhoger is beter | 5,6 | 4,9 |
| Revisie binnen 3 jaar (gecorrigeerd)lager is beter | 1,0% | 1,3% |
Longkanker
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal longresectiesaantal per jaar | 64 | 64 |
| Aantal longkankerpatiënten met in opzet genezende bestralingaantal per jaar | — | 174 |
| Overleden binnen 90 dagen na stereotactische bestralinglager is beter | — | 0,8% |
| Overleden binnen 30 dagen na de longoperatielager is beter | 0,0% | 0,9% |
| Gecompliceerd beloop na de longoperatielager is beter | 10,0% | 12,6% |
| Overleden binnen 90 dagen na chemoradiatielager is beter | — | 1,1% |
Maagverkleining
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal patiënten met een eerste maagverkleiningaantal per jaar | 638 | 416 |
| Ongecompliceerd herstel (textbook outcome)hoger is beter | 94,2% | 96,3% |
| Ernstige complicaties binnen 30 dagen na de operatielager is beter | 1,1% | 1,1% |
| Meer dan een kwart van het gewicht verloren na 1 jaar (sleeve)hoger is beter | 83,8% | 71,5% |
| Meer dan een kwart van het gewicht verloren na 1 jaar (bypass)hoger is beter | 85,1% | 90,0% |
Operaties bij kinderen
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal lies- en balzakoperaties bij kinderenaantal per jaar | 109 | 43 |
| Aantal operaties voor pylorusstenose (maagportier)aantal per jaar | — | 15 |
Spoedeisende hulp
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Aantal opgevangen patiënten met ernstig meervoudig letselaantal per jaar | 26 | 33 |
Staaroperatie
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Beter zien na de operatie (minstens 1 regel visuswinst)hoger is beter | 97,3% | 94,5% |
| Na 4-6 weken binnen 0,5 dioptrie van de beoogde sterktehoger is beter | 77,1% | 77,7% |
Wervelfusie
| Indicator | Spaarne Gasthuis | Mediaan in Nederland |
|---|---|---|
| Heroperatie binnen 30 dagenlager is beter | 2,3% | 3,1% |
| Lekkage van hersenvocht tijdens de operatielager is beter | 1,2% | 0,7% |
| Diepe wondinfectielager is beter | 1,2% | 2,0% |
| Meer krachtverlies direct na de operatielager is beter | 0,0% | 0,0% |
Jaarrekening
Cijfers van Stichting Spaarne Gasthuis, uit de openbare jaarverantwoording.
| Jaar | Opbrengsten | Lasten | Resultaat | Marge | Eigen vermogen | Solvabiliteit | Liquide middelen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aangeleverd 28 mei 2026 | € 624 mln | € 599 mln | € 24 mln | 3,8% | € 218 mln | 52,6% | € 118 mln |
| 2024aangeleverd 28 mei 2025 | € 596 mln | € 581 mln | € 14 mln | 2,3% | € 195 mln | 48,4% | € 91 mln |
| 2023aangeleverd 30 mei 2024 | € 562 mln | € 549 mln | € 10 mln | 1,8% | € 181 mln | 45,1% | € 63 mln |
| Sectorgemiddelde, Algemeen ziekenhuis (2024) | |||||||
| 2024 | — | — | — | 2% | — | 36% | — |
Personeel
| Jaar | Zorgverleners | Verzuim | Lang open vacatures |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3.348 | 6,6% | 126 |
| 2024 | 3.165 | 6,3% | 116 |
| 2023 | — | — | — |
Zorgverleners: gemiddeld aantal personen in de zorg. Verzuim: het ziekteverzuim van de zorgverleners. Lang open: vacatures die drie maanden of langer openstaan.
Bestuur en toezicht
Zoals het register ze vermeldt bij de jaarverantwoording over 2025.
Raad van bestuur
- Leonardus Petrus Hubertus Jacobus AartsVoorzitter Raad van Bestuur · sinds 1 februari 2023
- Henri Albert Marten Kroeselid raad van bestuur · sinds 1 november 2023
- Daphne Christien Thijssen - TimmerLid raad van bestuur · sinds 1 april 2024
Raad van toezicht
- Johannes Antonius Maria KremerVoorzitter Raad van Toezicht · sinds 1 april 2025
- Françoise Josephine Henriette DingsLid Raad van Toezicht · sinds 1 oktober 2018
- Ties Garmt TiessenLid Raad van Toezicht · sinds 1 januari 2019
- Robertus Alexandre Eduard Mattheus Tollenaarlid Raad van Toezicht · sinds 1 juni 2020
- Alida Petronella de Jonghlid raad van toezicht · sinds 1 april 2024
Gevolmachtigden en overige
- Monique Paula Harriette TillemansGevolmachtigde · sinds 8 februari 2024
- Thijs Jan GiezenGevolmachtigde · sinds 8 februari 2024
- Marco Ike Henzeafdelingshoofd inkoop · sinds 5 november 2024
Parkeren
Haarlem (Zuid)
€ 2 per uur. De eerste 15 minuten gratis. Dagmaximum € 15.
€ 1,00 per half uur; in bepaalde gevallen een tegemoetkoming in de parkeerkosten.
Gelezen op de website van het ziekenhuis, 2 november 2026.