BudgetState Ziekenhuizen / Behandelingen / Chirurgie
Chirurgie
Aneurysma van de buikslagader
Voor deze behandeling geeft het ziekenhuis geen wachttijd op.
Kwaliteitscijfers verslagjaar 2025: 4 indicatoren, zoals de ziekenhuizen ze aanleverden.
Sorteert op afstand; uw keuze blijft in uw browser.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keergeen opgave
| Ziekenhuis | Afstand | Aantal operaties voor een aorta-aneurysma of dissectieaantal per jaar | Overleden binnen 30 dagen na operatie gescheurd aneurysmalager is beter | Overleden binnen 30 dagen na operatie intact aneurysmalager is beter | Ongecompliceerd herstel na geplande operatie (textbook outcome)hoger is beter |
|---|---|---|---|---|---|
| Nederlandmediaan van 0 ziekenhuizen | 69 | 24,2% | 1,5% | 76,0% | |
| Admiraal De Ruyter ZiekenhuisGoes | 55 | 44,4% | 0,8% | 82,8% | |
| Albert Schweitzer ziekenhuisDordrecht | 68 | 36,4% | 1,9% | 76,3% | |
| Alrijne ZiekenhuisLeiderdorp | 57 | 36,4% | 2,3% | 74,4% | |
| AmphiaBreda | 82 | 32,5% | 0,6% | 68,2% | |
| Amsterdam UMCAmsterdam | 151 | 29,4% | 3,7% | 67,6% | |
| Beatrixziekenhuis (Rivas)Gorinchem | 20 | — | 1,4% | 78,1% | |
| BernhovenUden | 41 | 20,0% | 0,0% | 80,0% | |
| Bravis ziekenhuisRoosendaal | 61 | 23,5% | 2,3% | 78,9% | |
| Canisius-Wilhelmina ZiekenhuisNijmegen | 56 | 41,2% | 3,4% | 78,3% | |
| Catharina ZiekenhuisEindhoven | 119 | 22,2% | 1,2% | 73,7% | |
| Deventer ZiekenhuisDeventer | 52 | 12,5% | 1,0% | 76,6% | |
| DiakonessenhuisUtrecht | 21 | 16,7% | 1,7% | 78,2% | |
| Dijklander ZiekenhuisHoorn | 71 | 35,3% | 2,9% | 79,2% | |
| Elisabeth-TweeSteden ZiekenhuisTilburg | 102 | 18,5% | 3,3% | 77,2% | |
| Elkerliek ziekenhuisHelmond | 42 | 7,1% | 0,0% | 88,3% | |
| Erasmus MCRotterdam | 157 | 23,1% | 2,6% | 64,1% | |
| Franciscus Gasthuis & VlietlandRotterdam | 75 | 41,9% | 1,3% | 48,2% | |
| Frisius MCLeeuwarden | 122 | 14,6% | 0,4% | 81,3% | |
| Gelre ziekenhuizenApeldoorn | 55 | 20,0% | 1,8% | 69,8% | |
| Groene Hart ZiekenhuisGouda | 57 | 26,7% | 0,0% | 86,9% | |
| Haaglanden Medisch CentrumDen Haag | 53 | 40,0% | 0,0% | 78,8% | |
| HagaZiekenhuisDen Haag | 70 | 43,8% | 1,4% | 75,8% | |
| Ikazia ZiekenhuisRotterdam | 14 | — | 0,0% | 78,0% | |
| IsalaZwolle | 129 | 19,1% | 1,1% | 65,2% | |
| Jeroen Bosch Ziekenhuis's-Hertogenbosch | 83 | 27,6% | 2,1% | 71,3% | |
| LUMCLeiden | 69 | 22,2% | 3,3% | 66,7% | |
| Maasstad ZiekenhuisRotterdam | 114 | 22,2% | 3,0% | 59,2% | |
| Maastricht UMC+Maastricht | 104 | 28,6% | 3,6% | 69,2% | |
| Martini ZiekenhuisGroningen | 52 | 30,0% | 2,2% | 80,3% | |
| Meander Medisch CentrumAmersfoort | 60 | 30,8% | 1,5% | 72,6% | |
| Medisch Spectrum TwenteEnschede | 102 | 24,2% | 3,2% | 65,5% | |
| Máxima MCVeldhoven | 55 | 17,6% | 0,9% | 74,1% | |
| Nij SmellingheDrachten | 56 | 0,0% | 0,7% | 92,7% | |
| Noordwest ZiekenhuisgroepAlkmaar | 116 | 22,9% | 2,4% | 76,2% | |
| OLVGAmsterdam | 107 | 13,3% | 2,4% | 74,8% | |
| RadboudumcNijmegen | 98 | 28,6% | 0,7% | 68,6% | |
| Reinier de GraafDelft | 54 | 37,5% | 3,9% | 72,2% | |
| RijnstateArnhem | 126 | 16,0% | 0,8% | 76,4% | |
| Slingeland ZiekenhuisDoetinchem | 54 | 26,7% | 0,9% | 85,4% | |
| Spaarne GasthuisHaarlem | 114 | 30,8% | 0,4% | 75,1% | |
| St JansdalHarderwijk | 24 | 50,0% | 0,0% | 74,2% | |
| St. Antonius ZiekenhuisNieuwegein | 359 | 13,9% | 2,1% | 78,9% | |
| Tergooi MCHilversum | 38 | 30,8% | 1,1% | 82,0% | |
| TreantEmmen | 55 | 12,5% | 2,0% | 75,3% | |
| UMC UtrechtUtrecht | 104 | 21,4% | 0,0% | 53,6% | |
| UMCGGroningen | 117 | 20,7% | 1,4% | 74,6% | |
| VieCuriVenlo | 78 | 30,0% | 0,9% | 83,5% | |
| Wilhelmina Ziekenhuis AssenAssen | 30 | 8,3% | 1,0% | 62,8% | |
| Zaans Medisch CentrumZaandam | 13 | — | 1,8% | 80,0% | |
| Ziekenhuis Gelderse ValleiEde | 69 | 36,8% | 2,1% | 88,5% | |
| Ziekenhuisgroep TwenteAlmelo | 75 | 13,3% | 3,0% | 72,0% | |
| ZuyderlandHeerlen | 107 | 35,7% | 1,8% | 78,4% |
Wachttijd: de kortste over de locaties van het ziekenhuis, laatste opgave tot 27 oktober 2026. De kleur zet een wachttijd tegen de Treeknorm, de positie tegen de andere ziekenhuizen: positie 1 is de kortste, gelijke wachttijden delen een positie. Kwaliteit: verslagjaar 2025. Klik op een kolomkop om te sorteren.