BudgetState Ziekenhuizen / Behandelingen / Longgeneeskunde
Longgeneeskunde
Longkanker
Voor deze behandeling geeft het ziekenhuis geen wachttijd op.
Kwaliteitscijfers verslagjaar 2025: 6 indicatoren, zoals de ziekenhuizen ze aanleverden.
Sorteert op afstand; uw keuze blijft in uw browser.
binnen de Treeknormerboven, tot anderhalf keermeer dan anderhalf keergeen opgave
| Ziekenhuis | Afstand | Aantal longresectiesaantal per jaar | Aantal longkankerpatiënten met in opzet genezende bestralingaantal per jaar | Overleden binnen 90 dagen na stereotactische bestralinglager is beter | Overleden binnen 30 dagen na de longoperatielager is beter | Gecompliceerd beloop na de longoperatielager is beter | Overleden binnen 90 dagen na chemoradiatielager is beter |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nederlandmediaan van 0 ziekenhuizen | 64 | 174 | 0,8% | 0,9% | 12,6% | 1,1% | |
| Albert Schweitzer ziekenhuisDordrecht | 64 | — | — | 2,4% | 12,3% | — | |
| AmphiaBreda | 68 | — | — | 2,3% | 23,1% | — | |
| Amsterdam UMCAmsterdam | 209 | 268 | 2,3% | 0,0% | 6,9% | 1,9% | |
| Antoni van LeeuwenhoekAmsterdam | 72 | 401 | 0,7% | 1,4% | 16,1% | 2,6% | |
| BovenIJAmsterdam | 8 | 16 | 6,2% | 0,0% | 62,5% | 0,0% | |
| Bravis ziekenhuisRoosendaal | 85 | — | — | 0,6% | 12,6% | — | |
| Canisius-Wilhelmina ZiekenhuisNijmegen | 59 | — | — | 1,1% | 9,2% | — | |
| Catharina ZiekenhuisEindhoven | 80 | 174 | 0,0% | 0,9% | 16,5% | 2,7% | |
| DiakonessenhuisUtrecht | 18 | — | — | 0,0% | 6,1% | — | |
| Dijklander ZiekenhuisHoorn | 89 | — | — | 0,0% | 10,2% | — | |
| Elisabeth-TweeSteden ZiekenhuisTilburg | 74 | — | — | 1,5% | 14,9% | — | |
| Erasmus MCRotterdam | 137 | 277 | 0,5% | 0,6% | 16,4% | 1,0% | |
| Franciscus Gasthuis & VlietlandRotterdam | 48 | — | — | 0,0% | 14,6% | — | |
| Frisius MCLeeuwarden | 64 | — | — | 1,4% | 11,4% | — | |
| Gelre ziekenhuizenApeldoorn | 62 | — | — | 0,0% | 4,9% | — | |
| Haaglanden Medisch CentrumDen Haag | 62 | 145 | 0,0% | 0,0% | 16,1% | 7,1% | |
| HagaZiekenhuisDen Haag | 61 | 81 | 0,0% | 1,1% | 11,5% | 6,5% | |
| Ikazia ZiekenhuisRotterdam | 27 | — | — | 1,5% | 11,1% | — | |
| IsalaZwolle | 75 | 177 | 2,1% | 1,1% | 8,1% | 4,9% | |
| Jeroen Bosch Ziekenhuis's-Hertogenbosch | 48 | — | — | 0,9% | 13,1% | — | |
| LUMCLeiden | 100 | 99 | 1,7% | 0,0% | 18,0% | 0,0% | |
| Laurentius ZiekenhuisRoermond | 62 | — | — | 0,0% | 11,1% | — | |
| Maasstad ZiekenhuisRotterdam | 48 | — | — | 0,0% | 12,2% | — | |
| Maastricht UMC+Maastricht | 58 | 43 | 1,9% | 1,0% | 10,1% | 0,0% | |
| Martini ZiekenhuisGroningen | 64 | — | — | 1,4% | 3,1% | — | |
| Meander Medisch CentrumAmersfoort | 64 | — | — | 0,0% | 3,5% | — | |
| Medisch Spectrum TwenteEnschede | 120 | 179 | 0,0% | 0,0% | 14,0% | 2,4% | |
| Máxima MCVeldhoven | 45 | — | — | 4,9% | 12,0% | — | |
| Noordwest ZiekenhuisgroepAlkmaar | 62 | 87 | 0,8% | 0,0% | 15,2% | 0,0% | |
| OLVGAmsterdam | 49 | — | — | 0,0% | 18,2% | — | |
| RadboudumcNijmegen | 127 | 214 | 1,5% | 1,4% | 8,9% | 2,0% | |
| Reinier de GraafDelft | — | 52 | 0,0% | — | — | 0,0% | |
| RijnstateArnhem | 92 | — | — | 2,2% | 16,9% | — | |
| Slingeland ZiekenhuisDoetinchem | 31 | — | — | 6,0% | 16,9% | — | |
| Spaarne GasthuisHaarlem | 64 | — | — | 0,0% | 10,0% | — | |
| Spijkenisse Medisch CentrumSpijkenisse | — | — | 0,0% | — | — | — | |
| St JansdalHarderwijk | 34 | — | — | 0,0% | 22,5% | — | |
| St. Antonius ZiekenhuisNieuwegein | 80 | — | — | 0,0% | 7,2% | — | |
| Tergooi MCHilversum | 21 | — | — | 3,2% | 19,8% | — | |
| UMC UtrechtUtrecht | 36 | 306 | 0,5% | 0,0% | 13,6% | 0,0% | |
| UMCGGroningen | 89 | 208 | 1,7% | 2,6% | 12,0% | 1,1% | |
| VieCuriVenlo | — | 40 | 1,9% | — | — | 0,0% | |
| Ziekenhuisgroep TwenteAlmelo | 33 | — | — | 4,6% | 13,5% | — | |
| ZuyderlandHeerlen | 94 | — | — | 3,0% | 13,8% | — |
Wachttijd: de kortste over de locaties van het ziekenhuis, laatste opgave tot 27 oktober 2026. De kleur zet een wachttijd tegen de Treeknorm, de positie tegen de andere ziekenhuizen: positie 1 is de kortste, gelijke wachttijden delen een positie. Kwaliteit: verslagjaar 2025. Klik op een kolomkop om te sorteren.